Nullkulu

Nullkulu

kuidas mõõta peenise pikkust?

Kuidas mõõta peenise pikkust

Kui olete kunagi mõelnud, kuidas mõõta oma peenise pikkust, siis olete õiges kohas. See on üks levinumaid küsimusi, mida meestelt küsitakse, ja vastus võib tegelikult mõjutada nende enesekindlust ja isegi nende seksuaalelu.

Kuid enne kui hakkame rääkima sellest, kuidas mõõta, on esimene asi, mida vaja teada, see, et mõõdud pole kõik. Kuigi meedia räägib sageli suurest peenisest kui seksuaalsuse sümbolist, on tegelikult paljudele naistele tähtsam hoopis see, kuidas mees oskab oma peenist kasutada.

Lisaks mängib suurt rolli ka see, kuidas inimesed oma keha tajuvad. Mõned mehed võivad olla stressis oma peenise suuruse pärast ja see võib mõjutada nende seksuaalelu negatiivselt. Seetõttu on oluline mõista, et peenise suurus ei ole midagi, mida peaks häbenema või muretsema.

Nüüd, kui meil on sellest räägitud, siis järgnevalt räägimegi sellest, kuidas mõõta peenise pikkust.

Miks on oluline oma peenise pikkust mõõta?

Enne kui me alustame, on oluline rääkida natuke sellest, miks inimesed hakkavad oma peenist mõõtma. Nagu mainitud, võib suuruse suhtes stressimine olla negatiivne koormus mehe vaimsele tervisele. Kuid samas mängib suurus ka paljudes kohtades rolli. Näiteks võib praktiline asjaolu olla, et soovitakse osta õiget suurust kondoomi, kuid see võib olla kasutu, kui pole õigesti mõõdetud.

Lisaks võib peenise suurus olla oluline ka seksi ajal. Iga inimese anatoomia on erinev ja selle tõttu ei pruugi kõigile meeldida sama tüüpi seksuaalkontaktid. Mõned inimesed võivad eelistada partnerit, kellel on väiksem peenis, samal ajal kui teised võivad eelistada suuremat peenist. See on tähtis teadmine oma keha kohta ja ka võõra keha tundmine on oluline.

Kuidas mõõta oma peenise pikkust?

Nüüd, kui oleme rääkinud sellest, miks on oluline mõõta peenise pikkust ja kuidas mõjutab peenise suurus mehe vaimset tervist ja seksuaalelu, siis järgmistel ridadel räägime lähemalt, kuidas peenise pikkust mõõta.

Vali õige hetk. Peenise pikkus võib varieeruda erinevatel aegadel ja erineval juhul, jagatakse mitmekordseteks mõõtmisteks. Peenise püstitatud olekus mõõtmine võib aidata saada kõige täpsemat tulemust.

Valmistu ette. Töötamise ajal pane oma keha lõdvestunud olekusse. See aitab teil saavutada täpseid tulemusi. Kui olete stressis või end ebamugavalt tundes, võib see mõjutada tulemusi.

Kasuta lindimõõtu või joonlauda. Pane lindimõõt või joonlaud peenise ülaosale, kus hakkab penise pea. Hiljem lase see uuesti alla ja mõõda saadud tulemus üles. Sa mõõdad selle nii, et lased lindi või joonlauda teisel pool peenist, olles samal ajal lindiga või joonlaud kinni jäänud.

Mõõda piisavalt pika aja jooksul. Oluline on teha seda mitu korda, et saada täpsem tulemus. Peenise pikkus võib varieeruda erinevatel aegadel, seega aitab mitmekordne mõõtmine saada õige peenise pikkuse.

Kokkuvõttes

Nagu me juba mainisime, on peenise suurus väga subjektiivne teema. Kuigi mõned inimesed võivad seda stressida, siis tegelikult on kõige tähtsam oskus, kuidas oma keha ära kasutada. Kuid kui ikkagi peaks mõõtma oma peenise pikkust erinevates olukordades, et saada õige suurus kondoomile või ootuste mõistmiseks, siis ülaltoodud sammud aitavad teil saavutada täpse tulemuse.