Nullkulu

Nullkulu

kuidas leida trapetsi alust?

Kuidas leida trapetsi alust

Trapetsihargnemine on harjutus, mis koormab teie käe-, õla-, selja- ja tuharalihaseid. Seda võib leida enamikus jõusaalides, kuid kodus trapetsi harjutamine nõuab spetsiaalse aluse kasutamist. Selles artiklis räägime teile, kuidas leida trapetsi alust, nii et saaksite seda kodus harjutada ja jõusaalis vähemalt üks mure vähem olla.

Mis on trapets?

Trapetsi lihas on õlgade ja selgroo vahelise ala lihas, mis aitab keha ülaosa pöörduda ja kallutada. Konkreetselt on selleks lihaste liie, mis ühendab kaela ja õlga. Kui me teeme trapetsiharjutusi, töötame selle lihase kõigis osades.

Miks treenida trapetsi?

Trapetsiharjutused võivad aidata parandada kehahoiakut, suurendada õla liigeste stabiilsust ja üldist tugevust. Neist harjutustest on abi ka õlavalu ja kaelavalu korral ning need võivad aidata vähendada stressi kogu kehas. Lisaks võib trapetsiharjutustest saada vajalik motivatsiooni annus, mis aitab vältida treeningutest loobumist.

Kuidas leida trapetsi alust?

Kodus trapetsi harjutamiseks vajab inimene spetsiaalset alust või baari. Kuid kuidas leida seda? Selleks on mitu varianti:

3.1 Osta veebipoe kaudu.

Kõige lihtsam ja mugavam viis trapetsi alust hankida on veebipoodide kaudu. Veebipoest võib leida erinevaid suurusi ja materjale, mis sobivad igasuguse sooviga.

3.2 Tee ise.

Trapetsi aluse võib ka ise valmis meisterdada. Selleks läheb vaja PVC toru, kahjustuskindlat värvi ja liiva. Torud tuleb kokku ühendada ja värvida. Seejärel valage liiva toru sisse. Liiva eesmärk on tagada piisav raskus ja stabiilsus.

3.3 Leia sobiv asend.

Kui pole soovi trapetsi keeruka valmistamisega tegeleda, võib vaadata sobivat asendit benkpress-voodi vaatamise ajal. Benkpress-voodi kasutamise käigus võivad inimesed kõiki külgi kontrollida ja võib leida asend, millel on sobivad mõõtmed. Sellest on piisav trapetsi harjutamiseks ja õppimiseks.

Kokkuvõte

Inimestele, kes armastavad trapetsihargnemist, on kodus harjutamiseks vaja spetsiaalset alust. On mitmeid võimalusi seda hankida või ise teha. Igatahes, valides sobiva trapetsi aluse, on teie keha loodud järjepidevaks harjutamiseks. Harjutamine võib aidata parandada kehahoiakut, suurendada õla liigeste stabiilsust ja üldist tugevust.