Nullkulu

Nullkulu

kuidas leida odavaid lennupileteid?

Kuidas leida odavaid lennupileteid?

Reisides on üks väga oluline komponent: raha. Kõik tahaksid säästa raha, eriti reisides. Siin on mõned näpunäited, kuidas leida oma järgmine lend odavamalt.

Kasuta Lennufirmade kodulehti

Tavaliselt on lennufirmade kodulehtedel parimad hinnad. Riikide lennufirmade kohta võib leida nende ametlikud lehed, kus leiab hinnad ja võimalusi kõikidele sihtkohtadele. Samuti, kõikidele Euroopa linnadele võib leida odavaid lende populaarsetelt lennufirmadelt nagu Ryanair, Wizz Air ja EasyJet.

Vaata Lennupiletite Koguja Lehti

Lennupiletite kogujad aitavad leida odavaid lende. Need on spetsiaalsed leheküljed, mis võrdlevad hindu eri lennufirmade ja pakkujate vahel, et leida parim hind sinu valitud sihtkohta. Sellised lehed on näiteks Skyscanner ja Momondo.

Osta Pileteid Hooaja Välistel Kuudel

Kui muljetavaldav vaade ja pangakontonumber ei ole nii oluline, siis saab reisida madalhooajal. Madalhooajal reisides saab leida odavaid lende, sest lendamiskõlblikkus on tavaliselt jahedam.

Osta Pileteid Eelnevalt Või Viimase Hetke Piletid

Kui teadsid oma reisiplaane hästi ette, siis osta lennupilet varakult. Varajase ostmisega võib leida ahvatlevaid sooduspakkumisi. Vastupidisel, kummale sonti, kui osta viimasel hetkel. Lennufirmad sageli viimase hetke müügi – inimesed jätsid reisile mineku millalgi ning lasevad need piletid soodsamalt ära.

Arvesta Ümberistumistega

Lennupidude leidmiseks on oluline kaaluda ka vahemaandumistega lennureiside võimalust. Vahemaandumised võivad sisaldada aega raiskamist tundide kaupa ja isegi ööbimist kohas, kust te läbi rändate. Kui kõik läheb sujuvalt, võib saada väga hea hinna.

Kasuta Krediitkaardi Boonuspunkte

Kui sa reisid tavapäraselt ja kasutad krediitkaarti koos boonussüsteemiga, siis tasub uurida nende teenustega seotud võimalusi. Kasutades oma boonuseid, saate saada paljusid allahindlusi või võite maksta lennud baaspunktide eest.

Registreeruda Lennufirmade Infolehtedega

Et olla kursis suuremate allahindlustega, tasub teha tellimusi lennufirmade infolehtedesse. Infolehed sisaldavad hinnainfot, allahindlusi ja eripakkumisi erinevate sihtkohtade vahel.

Järeldus

Teadlased ütlevad, et lennupileteid valida on vägagi keeruline. Me usume, et oleme tõestanud, et leida odavaid lennupileteid on võimalik. Olles valmis kõigi võimaluste ja strateegiadega, on sinu järgmine odav lennureis teie jaoks kinni kõigest otsingutest ja vaevast.