Nullkulu

Nullkulu

kuidas kustutada facebooki kontot?

Kuidas kustutada Facebooki kontot

Kes meist ei oleks Facebooki kasutanud, sellel on mida jagada, uusi tuttavaid leida ning võimalus olla kursis sõprade ja pereliikmete tegemistega. Siiski võib tekkida hetki, kus soovite Facebooki kontot sulgeda, olgu see siis privaatsusküsimuste või muude isiklike põhjuste tõttu. Kuidas seda teha?

Kuidas kustutada Facebooki konto?

Oled otsustanud, et soovid oma Facebooki konto sulgeda. Kõigepealt olge kindel, et olete varundanud oma sisu ja andmed, mida soovite säilitada, sest pärast konto sulgemist ei ole enam võimalik neid taastada. Varundamine on lihtne- vajutage oma profiililehekülje menüü paremas ülanurgas asuvale noolele, seejärel valige “Seaded ja privaatsus”, klõpsake nuppu “Üldine” ning valige “Laadige alla koopia kõigest oma Facebooki profiilist.” Selle protsessi ajal kirjutakse kõik teie andmed ja sisu arvutisse.

Järgmiseks logige Facebooki sisenedes sisse oma kontosse ning klõpsake paremas ülemises nurgas asuval noolel. Seejärel valige “Seaded ja privaatsus”, seejärel “Seaded” ning kerige kuni leiate nupu “Konto kirjutamise ja kustutamise keskusele”. Klõpsake seejärel nupule “Kuidas ma kustutan oma konto?”

Edasi peate andma olulise tagasiside Facebookile, kui soovite teha viimase pettumuse enne konto kustutamist, siis võite anda tagasisidet konto sulgemise põhjuse kohta. Seejärel valige “Jätka konto kustutamisega”. Üldjuhul kulub konto sulgemise protsessi täielik lõpetamine mõni päev.

Kuidas kustutada ajalooliine ja kõik ühendused?

Kui olete otsustanud Facebooki konto sulgeda, siis soovite tõenäoliselt ka selle ajaloolise tegevuse sinna jätta. Et saada oma ajalugu ja kogu Facebooki teave kätte, järgige konto kustutamise juhendi varukoopiaprotsessi. Ajaloo kustutamiseks peate minema paremal asuvale noolele, seejärel “Seaded ja privaatsus” ning “Seadistused”. Kerige lehte alla ja leidke jaotis “Teie Facebooki teave”, seejärel klõpsake nuppu “Laadige alla teie teave”. Seejärel leiate väljad “Ajaskaala ja sildid”, “Sõnumid”, “Sisu, mida olete jaganud”, “Pildid ja videod”, “Info sa üksuste kohta”, “Võõraksmärgendused” ja “Sõbralistid”. Klõpsake igal väljal, mida soovite alla laadida.

Kui soovite, et kõik teie postitused pärast konto sulgemist kustutatakse, saate kasutada Facebooki “Kustuta oma postitused” funktsiooni. Selle leidmiseks minge parema poole noolele, seejärel “Seaded ja privaatsus” ning “Aktiivsuslogi”. Leidke nupp “Filtrid” ja valige “Postitused”. Edasi peate valima, millise ajavahemiku jooksul soovite oma postitused kustutada. Kui see on tehtud, klõpsake nuppu “Postitustega alustamine” ning kinnitage oma otsus.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on Facebooki konto sulgemine lihtne, kuid pidage meeles, et selle tagajärjed on pöördumatud. Enne konto sulgemist varundage oma lisatud sisu ja andmed, mida soovite säilitada. Siis peate sisse logima oma kontosse, klõpsake ülemises paremas nurgas olevat noolt, leidke “Seaded ja privaatsus” ning valige “Konto kirjutamis- ja kustutamiskeskus”. Klõpsake nupul “Kuidas kustutada oma konto”. Seejärel järgige juhendit, kustutades oma konto. Kui te soovite kustutada ka oma ajaloolise tegevuse ajaskaala, siis peaksite järgima nimetatud protsessi samm-sammult, kuni jõuate väljale “Ajaskaala ja sildid” ning klõpsake allalaadimiseks nuppu.