Nullkulu

Nullkulu

kuidas kiirendada sünnitust?

Kuidas kiirendada sünnitust

Tere tulemast! Lapseootel emad, kes otsivad viisi, kuidas kiirendada sünnitust, olete õiges kohas! Oleme välja toonud mõned toimivad meetodid, mis võivad aidata kiirendada sünnitust ja tõsta lapseootel emade enesekindlust, et sünnitus protsess sujuks paremini.

Sünnituse valmistamine

Enne sünnitust on oluline valida õige ämmaemand või arst, kellega koos olete kindel, et sünnitus läheb plaanipäraselt. Soovitame töötada koos arstiga, kes toetab loomulikku sünnitamist. Ta peaks aitama teil luua ettekujutuse ja uurima, milliseid meetodeid saab teie sünnitusel kasutada. Kitsamat pilti saab teha oma plaanide kirjutamisega. Kirjalikud plaanid aitavad ka teistel aidata teie sünnituse läbi. Kuidas võiksite saavutada optimaalse sünnituse?

Harjutused ja toitumine

Et aidata oma kehal olla valmis sünnituseks, peab teil nii füüsiline kui ka vaimne ettevalmistus. Kehaline ettevalmistus võib aidata sind vähendada stressi ja pinget, mis võivad mõjutada sünnituse kulgu. Soovitame sünnituseelsete harjutuste tegemist kuskil rasedatele sobivas rühmas või arstiga koos. Hea on toetada keha sünnituse jaoks mõeldud toitumisega. Lapseootel emad peaksid varuma sünnituseelseteks päevadeks toitvaid eineid – täisväärtuslikke puu- ja juurvilju, täisteratooteid ja valke. Head roogasid on marjad ja võib-olla sidrunivesi, mida on hea omal käel valmistada, samuti võib proovida sidrunimahla vee, piima või isegi sidrunimahlaga suhkrusiirupi lahjendamist.

Massaaži ja jahuvee kasutamine

Mõni uuring näitab, et massaaž ja jahuvee kasutamine võivad kiirendada sünnitust. Jahuvesi on lahendus, mis valmistatakse soojas vees ja jahus, segades kokku teeklaasi sooja vett ja teelusikatäie jahu. Teeklaas nauditi kindlasti kolm korda päevas enne sünnitust, kuid võib ka varem alustada ning samuti jätkata peale sünnitust. Massaaži soovitatakse kasuks anda partneril, see võib olla tõeline rahustaja ja abiline sünnituse kulgi kiirendamisel.

Vaba liikumine ja õige hingamine

Sünnituse ajal on oluline, et lapseootel emal oleks võimalikult vaba liikumise vabadus. Liikumine võib isegi suurendada sünnituse edenemist. Kui teil on võimalik toetada liikumist, aitab see stimuleerida sünnituse esilekutsumist. Sünnitusvalmistamisel võib olla ka abiks sobivate hingamis- ja meditatsioonitehnikate õppimine. See aitab teie närve rahustada ja juhib Teie keskendumist sünnituse edenemisele.

Looduslikud meetodid

Lapseootel ema peaks olema valmis sünnitusel kasutama looduslikke meetodeid. Oluline on valida looduslike meetodite seast sobivad meetodid ning neid ka ettevalmistusega kaasajastada. Mõni sünnituseks mõeldud looduslik meetod on sobilik, kui kaalul on lapse tervis. Näiteks võib proovida kasutada sooja käterätikut kõhul, mis on rahutav ja vallandab sünnitusprotsessi. Samuti võib kasutada looduslikke vahendeid, nagu taimeteed, mis aitavad tuua kaasa lõdvestunud oleku ja on seotud ka sünnitusevalmimisega.

Kokkuvõtteks, paremad eeldused võivad tuua edu sünnituse kulgu kiirendamisel. Sünnitus on füüsiliselt ja emotsionaalselt raske ettevõtmine, kuid valmistumine võib aidata sünnituse kulgu sujuvamaks muuta. Kõige olulisem on siiski olla rõõmus ja rahulik sünnitus, mis on Teie ja Teie lapse jaoks otsustav hetk elus. Kui sul on nõuandeid, kogemusi või muud häid näpunäiteid, andke kommentaare allpool – teie abi ja teie nõuanded võivad aidata järgmist ema, kes otsib saada tuge ja nõuandeid sünnituse ettevalmistamisel. Edukaid sünnitusi!