Nullkulu

Nullkulu

kuidas juuksevärvi nahalt maha saada?

Kuidas juuksevärvi nahalt maha saada

Juuksevärv on suurepärane viis enda väljendamiseks ja loomulikult ei taha keegi seda näha oma nahal, kuid see võib olla kokkupuutel juuksevärviga väga lihtne. Kahjuks võib Sedavõrd kätte saamine olla keeruline, kuid ärge muretsege, sest see artikkel aitab teil õpetada, kuidas kõrvaldada juuksevärv nahalt.

Kõigepealt on oluline märkida, et igal probleemil on oma lahendus. Sel juhul on lahendus naha kiireks ja tervislikuks puhastamiseks kahjustusteta. Kuidas? Loe edasi, et leida vastused.

Esiteks, enne kui alustate juuksevärvi eemaldamist nahalt, tuleb tagada ohutusnõuded. Muuhulgas on mõistlik alati kanda kindaid, et värvid teie enda käsi ei oleks kokkupuutes. Samuti on oluline luua ruum, kus töötate, piisava õhutamisega ja valgustusega.

Nüüd, kui usaldate, et olete taganud ohutusnõuded, võite alustada protsessi esimese sammuga: Puhastage nahka seebiga või õlis sisalduva puhastusvahendiga. See on oluline, sest juuksevärv tungib sügavalt sissepoole, kuid õige pesemine võib vähendada värvindust naha pinnal.

Järgmiseks peate alustama eksperimenteerimist erinevate materjalidega, mis aitavad eemaldada juuksevärvi. Esiteks on naatriumkarbonaat, tavaliselt tuntud kui söögisooda. Kandke söögisooda pastakat kahjustatud piirkonnale ja hõõruge õrnalt naha sisse. Seejärel peske see puhta veega maha, lootuses, et värvi osakesed tulevad kaasa. Kui protsess ei anna soovitud tulemusi, saate seda korrata mitmeid kordi.

Samamoodi töötab booraks, mis aitab eemaldada tugevamalt naha värvimist. Rakendage piirkonnale boorhappe klaasi ja hõõruge see õrnalt naha sisse. Jätke see umbes 15 minutiks ja pestke see puhta veega maha.

Nüüd võite kaaluda mis tahes kodukemikaalide kasutamist, näiteks atsetoon, lakkide eemaldi, piiritus või isopropüülalkohol. Kuid olge ettevaatlik ja kandke kindaid, sest kemikaalide kasutamine võib põhjustada ärritust. Kuna kemikaalid tapavad naha kaitsvat lipiidide kihti, jätke neid mitte rohkem kui 5 minutiks ja peske kohe pärast protseduuri põhjalikult puhta veega maha.

Loomulikult võib tekkida olukordi, kus ükski meetod ei aita. Kui teete läbi kõik vajalikud sammud ja te ei ole rahul saadud tulemustega, võib pöörduda eriala poole – ilusalongidesse, kosmeetikakliinikutesse, kus kasutatakse spetsiaalseid koostisi ja tehnikaid. Kindlasti uurige eelnevalt välja ilu teeninduse koha kohta ning kuidas nad tegelevad juuksevärvide eemaldamisega nahalt.

Kokkuvõttes, kuigi kätte saamine on raske, on see siiski võimalik. Oluline on meeles pidada, et te sobiv ohutusabinõud, et teha õigeid ettevalmistusi ja kasutada sobivaid materjale ning vajadusel kasutada professionaalset abi. Kui olete läbi viinud kõik vajalikud sammud, siis on tulemused hästi tunda – näete, et juuksevärv ei ole enam nahal ja teie nahk säilitab oma loomuliku tervise ja ilu.