Nullkulu

Nullkulu

kuidas juuksevärvi maha saada?

Kuidas Juuksevärvi Maha Saada: 9 Lihtsat Ja Tõhusat Viisi

Kui oled valinud vale tooni, oled parmulda lasknud värvimolyamised või lihtsalt väsinud oma värvist, on juuksevärvi eemaldamine võib olla tõeline peavalu. Kuid ärge muretsege, sest meil on teile head uudised – sul on vähemalt 9 võimalust, kuidas juuksevärvi maha saada, ilma et see teid piinaks.

Suruge sidruni mahl oma juustesse – sidrun sisaldab looduslikku pleegitavat vahendit ning võib aidata kiiresti juuksevärvi maha võtta. Suruge mõned sidruni tükid või pigistage selle mahl välja ning kandke juustele hommikupoolikul. Jagage ja masseerige segu nii juurest kui ka tipust. Lase sel kuivada ning korrake protsessi iga päev, kuni näete tulemusi.

Kasutage söögisoodat – söögisooda on juba ammu tuntud oma võimaluste poolest aidata plekkide ning jääkide eemaldamist. Tehke segu söögisooda ning väikese koguse shampoo- või juuksepalsamiga ning kandke see juustele. Seejärel jätke segu 20 minutiks peale ning loputage korralikult sooja veega. Protseduuri võib korrata paar korda, kuni olete rahul tulemustega.

Pese juukseid vee ja äädikaga –Kui olete proovinud neid kahte nõksu, kuid ei ole endiselt rahul tulemustega, võib aidata happelisemate vahendite kasutamine. Segage õunasiidri äädikas sooja veega ning peske seda oma juustele. Jätke see peale 30 minutiks ning loputage korralikult sooja veega. Tehke seda kaks korda päevas, et näha eemaldamisel tulemusi.

Kasutage pesupulbrit – Võite kasutada ka tavalist pesupulbrit. Segage pesupulber veega ning tehke seejärel pasta. Peale selle kandke see oma juustele, kuni see täielikult kuivab. Pärast seda loputage korralikult sooja veega ning kasutage palsamit.

Kasutage professionaalset juuksevärvi eemaldajat – Kui soovite eemaldada tõsisema juuksevärvi, on soovitatav kasutada professionaalset juuksevärvi eemaldajat. Parlamentkindlat teid tõenäoliselt võtab see palju aega, kuid tulemus on seda väärt. Need juuksevärvi eemaldajad on tõhusad, kuid karmid, seega ärge kasutage neid liiga tihti.

Hoidke juukseid sekundaarmööbli eemaldaja peal – Võite valada mööbli eemaldaja oma juustele ja lasta sellel 20 minutit mõjuda. Seejärel loputage oma juukseid korralikult sooja veega. See nõuanne võib aidata eemaldada tugevamaid juuksevärve ning pasta võib muuta juuste rabedamaks.

Proovige eemaldada juuksevärvi šampooniga – Tänapäeva turul on šampoone, mis on spetsiaalselt loodud juuksevärvi eemaldamiseks. Need šampoonid sisaldavad vähem keemilisi ühendeid võrreldes teiste toodetega ning on juustele õrnemad. Selle meetodi headusest võib rääkida ainult pärast mitu korda kasutatud.

Bleach egg juuksed – Munakollane osa lahutatud koostisosana toimib loomulikult pleegitusvahendina. Sega munakollane jämeda soolaga ja kanna oma juuksele. Lase sellel rätiku all 45 minutit mõjuda, loputa sooja veega. Loputage korralikult veega. Tulemused on selged vaid vähemalt pärast kolme korda kasutamist.

Konsulteerige professionaalse juuksuriga – Kui soovite kindlat tulemust või ei taha juustele saatust teha, siis on soovitav konsulteerida professionaalse juuksuriga. Samuti on see hea valik, kui te olete kindel, et vajate uut värvitooni või stiili.

Juuksevärvi eemaldamine on keerukas protsess, seega on oluline järgida õigeid juhiseid ja toiminguid. Kui juuksevärvi eemaldamine ei ole õnnestunud, ei tohiks riskida ja proovida radikaalseid meetodeid. Korduvalt soovitame tihedamat kasutamist. Oluline on hoida oma juukseid terve ja särasada ning te rakendada abinootord selle toetamiseks.