Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada silma?

Kuidas joonistada silma

Silmad on inimese näo kõige väljendusrikkamad osad ja see sobib ideaalselt kunstiteose osaks. Silma joonistamine võib tunduda keeruline ülesanne, kuid see on võimalik, kui kasutate mõningaid lihtsaid samme. Selle artikli eesmärk on aidata teil õppida kuidas joonistada silma realistlikult ja kunstiliselt.

Silma proportsioonid
Enne silma joonistamise juurde asumist on oluline mõista silma proportsioone. Silm koosneb paljudest osadest, mida saab visuaalselt jagada kolmeks eraldi osaks: sarvkest, pupill ja silmavalge. Proportsioonid on järgmised: sarvkest on umbes 1/6 silmast, pupill on umbes pool sarvkestast, ja ülejäänud 2/3 on silmavalge.

Algusjooned
Algatuseks alustage lamedast joonlaual ja joonistage silma raamistik. Joonistage ümmargune kuju, mis tähistab silma kontuuri, tõmmake siis kaks ristmikku risti seejärel teemandikujuline piklik kuju, mis tähistab silma välimist ja sisemist nurka.

Sarvkesta ja pupill
Järgmiseks tõmmake sarvkest. Võib kasutada värvikriite või pastakaid, et esile tõsta silmaimitatsiooni valge ja värvikihid. Pupilli joonistamiseks tuleb esmalt tõmmata silma keskel väikese diameetriga ring ja seejärel tõmmata pimedat tumedat tooni, et näidata pupilli avanemist.

Lisage silma valgus ja varjud
Selleks, et teie silm saaks realistlikum välja näha, on oluline lisada silmale valguse ja varjundite mõju. On vaja asetada tumedam värvisegu alumise pupilliraami ja teha väikesed tumepliiatsijäljendused silmavalku ülemises servas, et näidata, kuidas valgus silmale langeb. Samuti saate kasutada heledamaid toone piki silma sarvkestade külgi.

Ripsmed ja kulmud
Lisaks silmale tervikuna on oluline tähelepanu pöörata ka ripsmetele ja kulmudele. Ripsmed kaitsevad silmi tolmu ja mustuse eest ning võivad silma loomulikku efekti tugevdada. Kulmud aitavad kaasa silmade väljenduslikkusele, liikumisele ja tõsidusele. Ripsmete ja kulmude joonistamine on reljeefsema ilme saamiseks lisaväärtus.

Viimased sammud
Kui kõik silma põhilised osad on joonistatud, on oluline hinnata kogu pilti, et olla kindel, et kõik on omal kohal. Tõenäoliselt on mõningane värvivajadus ja korrektuuride tegemine, et silma joonistamisel saavutada realistlikult erinevad parameetrid.

KOKKUVÕTE
Selle üksikasjaliku õpetuse alusel võite loota joonistada ideaalse silma. See artikkel näitas kuidas jälgida proportsioone, mõista õiget asendit ja selle joonistamise tehnikaid. Kui te seda teete, kergendate silma joonistamise protsessi. Teie realistlikult maalitud silm on kindlasti atraktiivne ja samuti jumalik vaadata.

Märkus: Iga meistri alguses on oluline jälgida õpetust, korduvalt võite hakata liikuma oma joonistusstiili poole liikuma. Järgige neid juhiseid ja harjutage. Edu!