Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada jõuluvana?

Kuidas joonistada jõuluvana

Jõulud on aeg, mil me kõik ootame kingitusi ja rõõmu. Jõuluvana on selle kõige olulisema kingituse tooja, mistõttu on väga populaarne joonistada jõuluvanade pilte. Kuid paljud inimesed ei tea, kust alustada või kuidas jõuluvana joonistada.

Sel ajal kui jõuluvana jõuluajal on rõõmustamas lapsi, on see kaunistuste kaunistusaeg. Jõulupuhkuste eelõhtul kaunistavad inimesed oma maju, korstnad ja aknad. Jõuluvana joonistamine on ka hea inspireeriv tegevus, kuna see võib innustada algajaid joonistajaid ja lasta neil teha oma ilusaid jõulukaarte.

Siin on mõned juhised, kuidas joonistada jõuluvana, mis aitavad Teil luua selle olulise jõulukaunistuse.

Valmistage endale ette vajalikud joonistamisvahendid

Enne jõuluvana joonistamist tuleb valmistuda vajalike joonistamisvahenditega. Teil on vaja paberit, pliiatsit, kustukummi, joonlauda ja punaseid, valgeid, hallide ja roheliste värvide pehmendajaid või pastelle.

Kui Teil on olemas ka graafiline tahvel ja digitaalne joonistamisplatvorm, nagu PaintTool SAI või Adobe Photoshop, saate kaasaegsema ilme ka jõuluvanadele.

Kuidas alustada?

Te kõigepealt vajate ideed

Enne joonistamist mõelge välja oma jõuluvana idee. Soovitatav on alustada lihtsa visandiga. Võite ka joonistada teisi kujundusi, nagu elvesid või jõulupuud, ja integreerida neid oma jõuluvana piltidega.

Alustage kontuuridest

Kui olete idee valmis mõelnud, alustage kontuuride joonistamisest. Kontuurjoonte abil saab anda jõuluvanade piltidele kuju. See on ka suurepärane võimalus parandada oma joonistamisoskusi.

Värvid ja varjud

Pärast kontuurjoonte lõpetamist alustage värvi ja varju lisamist. Paljudele inimestele valmistab raskusi valitsevate varjude joonistamine. Kuid see on oluline, et jõuluvana näeks realistlik välja. Võtke aega ja proovige seda, kuni saavutate ideaalse tulemuse.

Pühade värvikombinatsioon

Jõuluvanade värvikombinatsioon sisaldab enamasti punast, valget ja rohelist. Kuid lisage oma piltidesse ka sinist või isegi kuldset värvitooni, kui selleks tundub sobivat.

Joonistage üksikasju ja lisa kaunid jeeruksed

Lisage piltidele üksikasjad, mis annavad teie jõuluvanadele individuaalsuse. Nendeks võivad olla käed, jalad, nägu, jalanõud, põll või müts. Ärge unustage ka jõulupuust, rennidega kelgust ja kingikotist.

Ja ärge unustage jõuluvana kaunistamisel lisada mõned ilusad jeeruksamad. Need muudavad jõuluvanad veelgi jõulutundlikumaks ja loovad paremat atmosfääri kaardi all.

Lisatehnika

Kui olete valmis, võite oma jõuluvanade pilte kaunistada lisatehnikatega, mis teie arvates võiksid pilti teha paremaks. Näiteks suurendage, valgustage või tumendage värve, muutke tausta või lõpetage interaktiivsed lisandid.

Lõppsõnad

Jõuluvana joonistamine on ilus ja lihtne viis kaunistada oma kodu jõulukaardiga, mis võib olla kasulik tegevus ka lastele. Kui järgite juhiseid, saate luua ilusa jõuluvana pildi, mis rõõmustaks nii Teid kui ka teisi inimesi.

Joonistage jõuluvanade pilte sel aastal ja laske oma loomingulisus vabaks!