Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada autot?

Kuidas Joonistada Autot: Lihtsad Nõuanded Algajatele

Autode joonistamiseks ei pea olema professionaalne kunstnik. Kui olete auto fänn ja soovite õppida, kuidas joonistada lemmikautot, on see vajalik juhend algajatele. Sellel lehel räägime teile, mida vajate, et alustada, mida tuleks silmas pidada, enne kui pliiatsiga paberile asute ning mida tegelikult peaks auto joonis kujutama.

Vajaminevad vahendid

Autode joonistamiseks vajate paberilehte, pliiatsit, kustukummi ja joonestuslauda. Joonestuslaud on vajalik, et tagada paberi pind sile, välistades võimaluse, et praht saab pildi segada.

Mida tuleks enne joonistamist silmas pidada

Teie joonistuse edukus sõltub teie planeerimisoskusest. Enne autode joonistamist, määrake kindlaks, millist autot te joonistada soovite. Kuna joonistuse aspekt on suur, võib tunduda valimine natuke hirmutav, kuid see on põhiline samm. Kui olete otsuse teinud, küsige malli autode joonistamise kohta, mis teie valikust sobivad võivad olla. Mall võib kindlasti muuta joonistamise lihtsamaks, kuna suudate silma järgi hinnata mudeli proportsioone ja koompositiooni.

Kuidas alustada

Kui mall on valitud, valmistage pliiats ette ja alustage lihtsa joonega. Pidage meeles, et see on algus ja joonistamisel võib olla vaja kohe pliiatsiga paranda tehtud vigu. Järgmine samm on määrata paigutus. Paigutus määrab joonistuse suuruse ja positsiooni lehel. Asetage piirjooned aina kindlamalt, kuni äärised muutuvad kindlamaks ja enesekindlamaks.

Põhitõed

Joonistamine algab tavaliselt kolmemõõtmelise objekti üldiselt vaatepunktist. Sellepärast alustage joonistamist põhiliste esemetega, nagu näiteks ristkülikud ja ovaalid. Need on ristkülikukujuliste ja ovaalsete kujundite põhitõed, mis muutuvad hiljem selleks, mida joonistamine edasi liikudes saab.

Proportsioonid

Üks olulisemaid aspekte, mida on joonistamisel võimatu ignoreerida, on teadmine anatoomia põhitõdedest. Kui teie autol ei ole proportsiooni, nimelt asjaolu, et iga osa on õigesti suur, siis on see kohe näha. Enne alustamist tutvuge auto proportsioonidega ning mõistke, kuidas igasugused elemendid omavahel sobivad.

Detailide lisamine

Autojoonistus peegeldab autot just seetõttu, et autol on palju erinevaid detaile. Kui joonistate autojuhi, siis on väga oluline, et te keskendute detailidele, mis on omane teile joonistatud mudelile. Tavaliselt kasutatakse koodikirjeldust, et saada detailne kohandamine.

Sirutused ja kontuurid

Kui detailid ja kuju on teie soovitud normides, alustage kontuurjoonte loomist. Olge siiski ettevaatlik, et need oleksid ühtlased ja sirged, vältides valesid jooni ja sujuvaid kontakte.

Viimased nipsud

Pärast peamiste detailide lisamist on aeg anda viimane viimistlemine. Viimistlus võib hõlmata varje, tekstuuri ja muid lisandusi. Peamine soovitus sellele etapile on olla peen ja olla vali valimisel, milliseid detaile täiendavalt lisada tuleks.

Kokkuvõte

Autojoonistamine võib olla suurepärane hobi. Kuidas joonistada autot on protsess, mis nõuab kannatlikkust, õppimist ja harjutamist. Loomuliku annetuse puudumisel võite kasutada õpet ja õpetust, et muuta joonistus lihtsamaks. Nagu kõiges muus, aitab ka siin praktika ja pühendumus. Ole ettevaatlik ning järgi olemuslike juhiseid ning oled peatselt professionaalne autojoonistaja.
”’