Nullkulu

Nullkulu

kuidas jääda kiiresti rasedaks?

Kuidas jääda kiiresti rasedaks?

On palju naistel, kes soovivad saada rasedaks kiiresti, kuid ei tea, kuidas seda teha. Õnneks on mitmeid viise, kuidas saate oma võimalused rasedaks jääda suurendada. Järgnevalt on toodud mõned näpunäited, mida peaksite kaaluma.

Planeerige oma rasedust

Esimene ja oluline samm rasedaks jäämiseks on planeerimine. Tegelikult võib planeerimine aidata teil oma raseduse ajal tervislikumalt elada ja suurendada oma võimalusi terve lapse saamiseks.

Alustuseks peate teadma oma menstruaaltsüklit ja ovulatsiooni aega, kuna need on kõige olulisemad tegurid rasedaks jäämiseks. Ovulatsioon toimub tavaliselt naise menstruaaltsükli keskel, kui küps munarakk vabaneb munasarjast.

Kõige parem viis oma ovulatsiooni aja kindlakstegemiseks on kasutada ovulatsioonitestide abil, mis on peaaegu nagu rasedustestid, kuid need näitavad teile aega, mil ovulatsioon peaks toimuma.

Toituge tervislikult

Toitumine on üks olulisemaid tegureid, mis mõjutavad raseduse saavutamise võimalusi. Sööge rohkem puu- ja köögivilju ning vähendage rasvase toidu tarbimist. Samuti peaksite piirama suhkru ja soola tarbimist.

Joo ka piisavalt vett, et tagada keha niiskuse säilitamiseks vajalikud nõuded. Samuti on soovitatav tarbida toidulisandeid, oomega-3-rasvhappeid, vitamiine ja mineraalaineid.

Vähendage stressi

Stress võib olla raseduse saavutamiseks takistav tegur. Seetõttu peaksite proovima stressi vältida või vähendada. Stress põhjustab kehas hormonaalseid muutusi, mis võivad ovulatsiooni peatada.

Parim viis stressi vähendamiseks on lõõgastumine. Võite proovida suurendada lõõgastust läbi jooga, meditatsiooni või lihtsalt lõõgastava vanni võtmisega.

Harjutage regulaarselt

Regulaarne treenimine aitab suurendada organismi üldist tervist ja aitab tingimata saavutada rasedust. Püüdke leida treening, mis sobib teile kõige paremini. Näiteks võite valida käimise, jooga, ujumise või jooksmise.

Veenduge, et te ei üle pingutaks ega kehalist koormust liiga kiiresti suurendaks. Samuti tuleb olla koormusega tervislik, et kohandada oma treening vastavaks raseduse vajadustele.

Vältige suitsetamist ja alkoholi

Suitsetamine ja alkoholi tarvitamine võib raseduse võimalusi drastiliselt vähendada ja tervist kahjustada, mistõttu tuleks nende tarbimist kindlasti vältida.

Kokkuvõte

Kui te otsite kiiret rasedust, siis on teil mitmeid võimalusi, kuid peaksite meeles pidama, et planeerimine, tervislik toitumine, stressi vähendamine, regulaarne treenimine ning suitsetamise ja alkoholi vältimine on need, mis aitavad teil oma eesmärki saavutada.

Kuid pidage meeles, et iga naise keha on erinev ja ükski meetod ei taga 100% raseduse võimalust. Kui teil on raskusi rasedaks jäämisega, võite pöörduda arsti poole abi saamiseks ja tervise kontrollimiseks.