Nullkulu

Nullkulu

kuidas iphonest pilte arvutisse tõmmata?

Kuidas iPhone’ist pilte arvutisse tõmmata

iPhones on muutunud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Nende seadmetega saame kauneid pilte jäädvustada, kuid mõnikord tahame neid piltidele rohkem töödelda või neid teistega jagada ning siis on vaja neid arvutisse tõmmata. Selles artiklis räägime, kuidas saate hõlpsalt oma iPhone’ist pilte arvutisse tõmmata.

Kasutage iCloudi

iCloud on suurepärane viis oma iPhone’i ja arvuti vahel piltide tõmbamiseks. Kui te ei kasuta iCloudi, siis peaksite sisse lülitama oma iCloud’i fotosünkroniseerimise. Seda saate teha, käivitades seadistused, klõpsates oma nimele ja seejärel valige iCloud. Veenduge, et fotod oleksid sisse lülitatud.

Teie iPhone’i pilvepilte saate vaadata ka arvutis. Selleks avage iCloud.com ja logige sisse oma Apple’i ID-ga. Vajutage iCloud’i fotosid ja valige pilt, mida soovite alla laadida. Vajutage nuppu “Allalaadimine” ja pilt laaditakse alla teie arvutisse.

Kasutage iTunesi

iTunes on ka teine hea viis iPhone’ist pilte arvutisse tõmmata. Käivitage iTunes ja ühendage oma iPhone arvutiga kaabli abil. Seejärel klõpsake nuppu “iPhone”, et minna oma seadme üksikasjade vaatesse. Kui te seda pole juba teinud, lülitage fotode sünkroonimine sisse.

Kui fotode sünkroonimine on sisse lülitatud, siis peate valima kaustad, mida soovite sünkroonida. Seejärel klõpsake nuppu “Rakenda” ja iTunes hakkab sünkroonima teie iPhone’i pilte koos arvutiga.

Kasutage kolmanda osapoole programme

Kolmandate osapoolte rakendused nagu AnyTrans ja iExplorer on suurepärased vahendid oma iPhone’i fotode arvutisse tõmbamiseks. Saate neid rakendusi alla laadida oma arvutisse ja ühendada oma iPhone needga. Kui olete rakenduse avanud, siis peaksite nägema oma iPhone’i piltide kaustu.

Valige soovitud kaust ja pildid ning seejärel klõpsake nuppu “Ekspordi”. Seejärel valige kausta asukoht oma arvutis ja klõpsake nuppu “Salvesta”.

Kolmanda osapoole rakendusi kasutades saate oma iPhone’ist kergesti pilte arvutisse tõmmata ning neid ka kustutada, selle asemel, et neid käsitsi sünkroonida.

Kokkuvõtlikult

iPhones on suurepärased seadmed, kuid mõnikord on vaja pilte oma seadmest arvutisse tõmmata, et neid töödelda või jagada. Selles artiklis jagasime kolme erinevat meetodit nende kergesti arvutisse tõmbamiseks.

Olenemata meetodist, mida valite, veenduge, et olete oma iPhone’i fotode sünkroonimise sisse lülitanud. See aitab tagada, et kõik pilte saab tõmmata oma seadmest arvutisse. Kui olete pilte tõmmanud, siis võite neid kergesti töödelda ja jagada kõigiga, kellega soovite.