Nullkulu

Nullkulu

kuidas taastada telefonist kustutatud pilte?

Kuidas taastada telefonist kustutatud pilte

Meil kõigil on juhtunud, et kogemata kustutasime telefoni galeriist olulised pildid, mida me enam kunagi tagasi ei saa. Aga kas sa teadsid, et teil on võimalik taastada kustutatud fotosid? See võib tunduda ebareaalne, kuid selles artiklis me räägime sulle, kuidas taastada telefonist kustutatud pilte.

Samm-sammult juhend foto taastamiseks

Esimese sammuna on oluline õppida, kuidas telefonis olevaid faile taastada. Kuigi paljud inimesed usuvad, et kustutamisel on failid igaveseks kadunud, siis see pole tegelikult nii. Kui telefonis olev fail kustutatakse, siis see tegelikult liigub telefonis olevatel failidel kustutamise korral oma algsest asukohast üldjuhul prügikasti. Kustutatud failid on märgitud kustutatud failidena, kuid on endiselt telefonis kättesaadavad kuni need lõplikult kustutatakse. Niisiis, kui salvestasite oma fotod telefoni sisemällu või SD-kaardile, pole kõik kaotsi läinud. Vaadakem nüüd erinevaid viise, kuidas saate taastada kustutatud fotosid.

Fotod rakendus

Paljude telefonidega tuleb kaasa fotode rakendus. Kui kustutasite foto kogemata, siis avage kohe rakendus. Vaadake prügikasti ja otsige seal oma foto üles. Kui leiate selle sealt, taastage foto lihtsalt oma galeriisse tagasi.

Google Foto

Kui kasutate Google’i fotosid, siis on teil veel üks võimalus oma kustutatud fotosid taastada. See rakendus varundab automaatselt kõik teie fotod, see võimaldab teil kustutatud fotosid taastada. Avage Google Foto rakendus ja klõpsake prügikastis. Otsige oma kustutatud foto üles ja taastage see.

Taastetarkvara

Kui te ei leia kustutatud fotosid prügikastist, siis on teil veel võimalus kasutada spetsiaalset taastetarkvara, mis aitab teil tagasi saada teie kustutatud fotosid, seda ka siis, kui telefoni SD-kaart on andmemassiivselt rikutud. Sellise taastetarkvaraga käivitades, peab sul olema vaja arvutit. Lae alla ja installi sobiv tarkvara, seejärel ühenda telefon arvutiga. Käivita programm ja vali telefonist taastamise protsess. See võib võtta oma aega, sõltuvalt kõvaketta suurusest ja taustaprotsessidest. Kuid lõpptulemusena on see vaeva väärt, kuna aitab teil taastada kustutatud fotosid ja faile.

Järeldus

Kokkuvõttes, kui sa kukutad telefonist fotode kogemata kogemata, ärge paanitsege, teie fotod pole igaveseks kadunud. Nagu me juba õppisime selle artikliga, on võimalik taastada ja päästa kustutatud fotosid. Kõigest selleks, et sa teaksid, kuidas sammu astuda. Kasutage neid juhiseid ja võimalusi fotode taastamiseks lihtsalt ja kiiresti, et tagada kindlustunne, et kõik teie tähtsad fotod on leitud!