Nullkulu

Nullkulu

kuidas ennustada lapse sugu?

Kuidas ennustada lapse sugu

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas ennustada oma lapse sugu? Paljude vanemate jaoks on unistus saada poiss või tüdruk tugevam kui kunagi varem. Õnneks on mitmeid meetodeid, mida saate kasutada, et määrata kindlaks oma lapse sugu enne tema sündimist. Allpool leiate põhjalikku teavet iga meetodi kohta.

Vereanalüüs

Üks kõige täpsemaid meetodeid oma lapse soo ennustamiseks on vereanalüüs. See meetod põhineb sellel, et ema veres leiduvad hormoonid varieeruvad sõltuvalt lapse soost. Nimelt on HCG kontsentratsioon kõrgem tüdruku raseduse ajal ja madalam poisi raseduse ajal. Lisaks on tüdrukute raseduse ajal kõrgemad östrogeeni ja progesterooni hormoonid. Kui soovite kasutada seda meetodit lapse soo ennustamiseks, peate umbes 10 nädalat pärast raseduse algust vereanalüüsi tegema. Seda meetodit peetakse kõige täpsemaks.

Ultraheli

Teine meetod lapse soo ennustamiseks on ultraheli. See meetod põhineb loote genitaalide uurimisel uurimise ajal. Kuigi ultraheliuuringute täpsus on suurenenud, on selle meetodi tõepärasus mõnevõrra madalam kui vereanalüüs. Ultraheli läbiviimine on tavaliselt võimalik teha 16. kuni 20. rasedusnädalal ja see võib olla kasulik ka loote muude füüsiliste arengutega seotud probleemide varajaseks diagnoosimiseks.

Raseduse sümptomid

Mitmed raseduse sümptomid võivad anda aimu selle kohta, millist sugu oodata. Mõned inimesed usuvad, et kui teil on tugev hommikune iiveldus, siis on tulemas tütar. Kui olete aga raseduse ajal liiga aktiivne, võib see viidata poisi sündimisele. Kuigi selle meetodi tõepärasus on suhteline, on seda lihtne jälgida ja võib teie otsuses kindlustada.

Hiinlaste sugu kalender

Hiina sugu kalender on iidne ennustusmeetod, mis pärineb umbes 700 aasta tagusest ajast. See meetod põhineb loote soo, ema vanuse ja kontseptsiooni kellaaega sisaldavatel tabelitel. Teoreetiliselt saate selle meetodi abil välja arvutada, milline sugu sünd on. Selle meetodi tõepärasus on aga tõestamata ja seetõttu ei tohiks see olla ainus mõõtmisalused.

Liikumise tugevus

Teooria kinnitusel on poiste raseduse ajal tugevamad liikumised kui tüdrukute raseduse ajal. Kuigi see meetod on eksperimendi korras testitud, pole tõepärasust tagatud. Selle meetodi puhul on siiski kerge jälgida lapse liikumisi ja võib olla kasulik kogemustega vanemate jaoks.

Sugu valimine

Kuigi see meetod ei aita kindlaks teha loote sugu, on mõned paarid valmis võtma kasutusele meetodi, mis võib aidata valida beebi soo. Nimelt kontrollib sugu valimise meetod loote soo, kui muna on viljastatud ja valitud loote vastavalt sellele. Selle meetodi tõepärasus on tõestamata ja seetõttu ei tohiks see olla ainus mõõtmisalused.

Arutelu

Raseduse ajal on uudishimu oma lapse soo kohta loomulik. Kuigi paljud inimesed usuvad, et mõned meetodid on tõhusamad kui teised, on tegelikult kõik meetodid erineva vara ja egokindlusega. Mida lähemal olete oma lapse sünnile, seda suurem on tõenäosus, et teie teadmised on täpsemad. Oluline on märkida, et iga meetodil on oma plussid ja miinused ning otsuse tegemine ei tohiks olla ainult ühe mõõtmisaluse põhjal.

Kokkuvõte

Kokkuvõtlikult võib öelda, et üks kõige täpsemaid meetodeid lapse soo ennustamiseks on vereanalüüs. Ultraheli meetod on laialdaselt kättesaadav ja sageli kasutatav. Raseduse sümptomid, Hiina sugu kalender, liikumise tugevus ja sugu valimise meetod on mõnel juhul turvalisemad ja odavamad, kuid nende tõepärasus on vähem uuritud. Kui otsustate kasutada ühtegi neist meetoditest, on oluline meeles pidada, et need on vaid üksikud mõõtmised ja tegelikult võib sündida erinev sugu kui paigas keskmine oleks oletatav.