Nullkulu

Nullkulu

kui suur on tallinna loomaaia territoorium?

Kui suur on Tallinna loomaaia territoorium?

Tallinna loomaaed on üks Eesti pealinna enim külastatavamaid paiku. Loomaaed on suur avatud maa-ala, kus on võimalik näha erinevaid loomaliike. Paljud inimesed on huvitatud sellest, kui suur on Tallinna loomaaia territoorium. Selles artiklis vaatleme me Tallinna loomaaia territooriumi põhjalikult ning proovime leida vastust sellele küsimusele.

Sissejuhatus

Tallinna loomaaed asub keset Tallinna, Paldiski maantee ääres. Territooriumi suurus on väga suur, umbes 88 hektarit, mis on uuemate loomaaedade seas üks suuremaid. Loomaaia territoorium on jagatud erinevatesse tsoonidesse vastavalt erinevate loomade elupaikadele.

Territoorium

Territoorium on oluline osa loomaia püsivast elupaigast. Tallinna loomaaia territoorium ulatub 88 hektarini, mis koosneb erinevatest elupaikadest, nagu mets, veekogud, kõrb jne. Need elupaigad tagavad erinevatele loomaliikidele parima elukeskkonna ning on olulised nende käitumise ja ellujäämise jaoks.

Aed on jagatud viieks põhiteemaks: Eesti maastikud, Austraalia uued maailmad, Lõuna-Ameerika mandri avastamine, Aasia kõrbesõjad ning Aafrika savannid.

Loodushoidlikkus

Tallinna loomaaed pöörab väga palju tähelepanu loodushoiule ja jätkusuutlikkusele. Kõikide tema programmidega taotletakse loodusele positiivset mõju. Loomaaia programmid aitavad harida külastajaid tähtsatest teadmistest loodusest, samal ajal kaitsmist ja hooldamist.

Lisaks loomade kaitsele kutsub Tallinna Loomaaed üles inimesi osalema püüdlustes kaitsta maailma looduse mitmekesisust ja erinevaid ökosüsteeme.

Loomad

Tallinna loomaaed on koduks paljudele erinevatele loomaliikidele, alates imetajatest kuni lindudeni. Aed on kuulus oma veekogude ja talupalade poolest, eriti meeldiv koht lastele. Loomaaeda külastades on võimalik näha kohtumist kassidega ja lambaperega.

Loomaaiapiletid

Tallinna loomaaia külastamiseks on vaja osta piletit. Selle hind jääb vahemikku 5 eurot kuni 11 eurot. Pileteid saab osta kohapeal või veebis lehel.

Paremad viisid, kuidas oma koht loomaaias broneerida, on broneerimine aegsasti või varakult ja kui kahtlete, külastage alati veebisaiti külastajainfo kohta. Te võite pileteid osta ka siis, kui soovite külastada teisi kohti koos Tallinna loomaaedaga.

Järeldus

Tallinna loomaaia territoorium on 88 hektarit, mis on jagatud erinevatesse tsoonidesse vastavalt erinevate loomade elupaikadele. Loomaaed on väga loodushoidlik ning hariv koht loodusõpetuse huvilistele. Loomaaias elab suur hulk erinevaid loomaliike, kelledele tagatud parim elukeskkond.