Nullkulu

Nullkulu

mida teha tallinna ümbruses?

Mida teha Tallinna ümbruses

Tallinn on Eesti tuntuim linn ning atraktiivne turismimagnet. Siiski pakub Tallinna ümbrus ka mitmekülgseid ning huvitavaid võimalusi. Oleme koondanud mõned soovitused, mida teha Tallinna lähedal ja proovinud koostada selles osas väga põhjaliku loo.

Harjumaa – Ajalooline paik
Ajaloolises Harjumaal on palju näha ja teha, sealhulgas mitmeid väga tähtsaid ajaloolisi paiku. Peipsiveere Märgala asub Harjumaal ning turistid saavad nautida jalutuskäiku looduses, püüda kalu Peipsi järvest ning külastada ka mitmeid rahvusparke. Harjumaa on ka koduks mitmetele väga huvitavatele muuseumidele, sealhulgas Riigi Tugiteenuste Keskuse muuseum, kus saate tutvuda Eesti riigi ja selle kaitseväega.

Paldiski – rannalinnakese külastamine
Paldiski asub Tallinna lähedal ning on kaunikene rannalinnake, mis on tuntud oma sõjaväelise ajaloo ja vana Nõukogude Liidu laevade poolest. Külastajad saavad nautida kaunist merepanoraami ning kogeda Paldiski tõelist rannakultuuri.

Keila-Joa – romantiline linn
Keila-Joa asub Tallinna lähedal ning on teada-tuntud oma kauni lossipargi ja veidrate rändrahnude poolest. Külastajad saavad nautida jalutuskäiku läbi muinasjutulise looduse, külastada ajaloolisi varemeid ning suurejoonelist Keila-Joa lossi.

Jõelähtme – looduse pärleid
Jõelähtme, Tallinna lähedal asuv piirkond, on kohalike hulgas tuntud kauni looduse poolest. Külastajad saavad nautida jalutuskäiku ümber Klooga järve, mis on tuntud oma kauni põhjaga ning looduskaunite vaadete poolest. Lisaks sellele on siin ka mitmeid rannikääru matkaradu ning teisi looduse pärleid.

Rummu kivikangrud – suurepärane rand
Rummu kivikangrud asuvad Tallinna lähedal ning on suurepärane piirkond loodushuvilistele ja veepõhiste tegevuste austajatele. Siin saab nautida ujumist, meluisaid randadesid, veesporti ning kogeda päikeseloojanguid, mis jätavad kustumatu mulje.

Viimsi – supelrand ja ilus graafik
Viimsi asub Tallinna põhjarannikul ning on tuntud oma liivarandade ning võrratu looduse poolest. Külastajad saavad nautida erinevaid paadisõite, mängida golfi ning kogeda Viimsi kaubanduskeskuste ning restoranide elegantsi.

Loodame, et see artikkel andis piisavalt ideid, mida teha Tallinna ümbruses. Külastage meie rikkalikku ja huvitavat loodust ning ajaloolisi paiku, avastage piirkonna ilu ning rikkus.