Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab netflix?

Kui palju maksab Netflix?

Kui oled filmide ja telesaadete fänn, siis tõenäoliselt oled kuulnud filmivoo teenusest nimega Netflix. Netflix on üks juhtivaid digitaalse voogedastusteenuseid, kus tellijad saavad vaadata filme ja telesaateid oma nutiseadmetel, arvutitel, teleritel ning teistel seadmetel tasu eest. Kuid kui palju maksab Netflix ja millised on teenuse omadused? Selles artiklis uurime Netflixiga seotud hindadest, funktsioonidest ja muust kasulikust teabest.

Netflixi kuu tellimuse hind

Netflix pakub mitmeid tellimisvalikuid, sealhulgas järjestikkuse voogedastuse, kvaliteediklassi ja samaaegse voogedastuse funktsioone. Allpool vaatame lähemalt erinevaid tellimisvõimalusi ja hinda.

Baastellimus: Selle tellimisvõimaluse korral saate voogesitada Netflixi sisu ühel seadmel madalimal kvaliteedil. See on kõige odavam tellimisvõimalus, mis maksab 7,99 eurot kuus.

Standardtellimus: See tellimisvõimalus pakub videote voogedastamist kahel seadmel ja HD-kvaliteeti. Standardtellimus maksab 11,99 eurot kuus.

Premiumtellimus: Kõige kallim tellimisvõimalus pakub samaaegset voogedastust neljal seadmel ja 4K UHD kvaliteeti. See tellimus maksab 15,99 eurot kuus.

Netflixi sisu valik

Netflixi sisu valik on tõeliselt hämmastav ja muutub iga päevaga suuremaks. Netflix pakub mitmeid originaalsarju ja filme, samuti teiste levitajate sisu, mida saate voogesitada. Sisu hulka kuulub televisiooni saated, dokumentaalfilmid, animeeritud sarjad, filmid ja palju muud.

Netflixi funktsioonid

Netflix pakub mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad voogedastuskogemuse meeldivamaks ja mugavamaks. Allpool uurime Netflixi funktsioone, mida võiksid teada.

Automaatne järgmist saadet mängiv funktsioon

See funktsioon käivitab automaatselt uue episoodi või järgmise filmi, ilma et peaksite seda tegema manuaalselt.

Võimalus alla laadida sisu

Netflix pakub oma kasutajatele võimalust alla laadida sisu offline-vaatamiseks. See on eriti kasulik reisimisel või piirkondades, kus Interneti-ühendus ei ole kättesaadav.

Subtiitrid ja audiovalik

Netflix pakub mitmeid audio- ja subtiitri valikuid, mis sobivad peaaegu igale kasutajale. Tänapäeval on saadaval ka erinevad õppekeelte valikud, mis aitavad teil oma keeleoskust parandada.

Vahetus ja tühistamine

Netflix pakub oma plaanide tühistamise ja vahetamise võimalust ilma lepingu või kohustuseta.

Kokkuvõte

Netflix on suurepärane võimalus nii filmide kui ka telesaadete fännidele. Teenus pakub laias valikus platvorme, mis võimaldavad teil oma lemmiksisu vaadata taskukohase kuutasu eest. Kuid pidage meeles, et Netflixi valikut, funktsioone ja hindu võib aja jooksul muuta, seega külastage kindlasti tellimislehte otse Netflix veebisaidil, et saada täpsed hinnad ja teave.