Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab neer?

Kui Palju Maksab Neer?

Neer on väga oluline organ, mis aitab hoida meie keha tervena. Kui aga neerud ei tööta korralikult, võib see põhjustada keha tervisele tõsiseid tagajärgi. Üks näide sellest on neerupuudulikkus, mis nõuab ravimit või isegi neeru siirdamist.

Kuid kui palju maksab neer? See on küsimus, mida paljud inimesed küsivad, kui nad kaaluvad organdonoriks olemist või kui teil on vaja uut neeru.

Neeru hind võib varieeruda sõltuvalt sellest, kus see müüakse ja kuidas see müüakse. Mõned kohad võivad pakkuda väga suurt summat, samas kui teised kohad võivad palju vähem küsida.

Kust saab neere osta?

Neerude ostmise ja müümise praktika on ebaseaduslik peaaegu igas maailma riigis. Üksnes Hiina on suurim riik, kus seda tehakse. Olenemata sellest, on võimalik interneti kaudu leida ka selliseid kohad, kes pakuvad raha eest elundeid. Seejuures tuleb aga meeles pidada, et selline tegevus on ebaseaduslik ja võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi.

Neeru hind võib ka varieeruda sõltuvalt sellest, kust seda hangitakse. Näiteks võib üks neer maksma 10 000 dollarit ja mõnikord isegi rohkem. Teised aga pakuvad palju vähem.

Kas saate müüa oma neeru?

Tavaliselt ei saa te oma neeru müüa, isegi kui soovite. See on seadusega keelatud peaaegu igas maailma riigis. Seetõttu pole soovitatav ka edasi uurida, kuidas seda teha.

Kas saate annetada oma neeru?

Jah, saate annetada oma neeru. Organdonoriks olemine on suur annetus paljudele inimestele, kellel on neerupuudulikkus või muud neeruprobleemid. Kõige rohkem võetakse elus doonorilt neer, kuna see annab neeru siirdamisele suurema tõenäosusetere.

Kui palju maksab neeru siirdamise operatsioon?

Neeru siirdamine võib olla väga kulukas operatsioon. Üldiselt ulatuvad kulud mitme tuhande dollarini. Kuid need kulud võivad erinevates haiglates erineda. Tavaliselt hõlmavad need kulud haigla ravikulusid, arsti tasusid ja muid meditsiinilisi kulusid.

Kas on säästlikum variant?

Kui madalama hinnaga neer soovitakse, tuleks tutvuda doonorneerudega. Need purustavad oluliselt siirdamiskulusid ja lähevad kaasaegse siirdamispraktika järgi igati kvaliteetselt.

Kokkuvõtteks

Kui Teil tekivad kahtlused neerude müümise seaduslikkusega, siis kindlasti on see tegevus ebaseaduslik. Neeru hind varieerub sõltuvalt mitmetest eri teguritest. Anneta oma neeru alati vabatahtlikult, see on üks suurimaid kingitusi, mida saate teha kaaskodanikele.