Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab mees?

Kui Palju Maksab Mees – Selgitus Meeste Teenuste Hindade Kohta

Meeste teenuste hinnad võivad sageli olla mõnevõrra kogemusteta inimeste jaoks segadust tekitavad. Miskipärast arvatakse, et meeste teenused on kallimad kui naiste teenused, kuid see ei pruugi alati tõsi olla. Selles artiklis räägime meeste teenuste hindadest ja selgitame üksikasjalikult, kui palju meeste teenused maksma võivad minna.

Meeste juuksurite teenuste hinnad

Meeste juuksurite teenused võivad hinnas varieeruda sõltuvalt teenusest ja asukohast. Näiteks võib meeste juukselõikuse hind olenevalt linnast varieeruda, samas kui meeste habemeajamise hind võib olla üldiselt sarnane kogu riigis.

Lihtne meeste juukselõikus võib linnati maksta keskmiselt 12-30 eurot, sõltuvalt asukohast. Kui aga klient soovib juustesse midagi erilist – näiteks mustrit – siis see mõjutab ka juukselõikuse hinda. Mõjuvaks teguriks on ka juuksuri kogemused ja maine.

Lihtne habemeajamine, võib maksta ka konkreetse koha ja salongi põhjal, tavaliselt jäävad sellised hinnad vahemikku 10-25 eurot. Habemeajamise hind võib aga ulatuda kuni 50 euroni, kui kliendi sooviks on stiilne välimus ja juuksur peab kasutama erilisi lõiketerasid.

Massaaži ja spaateenuste hind

Spa-retki tehes pakutakse sageli ka meeste spaateenuseid. Meeste spaateenused võivad olla massaažid, saunade ja aurusaunade, maniküüri, pediküüride, näohoolduste ja palju muude teenuste kontekstis varieeruda.

Lihtsa selja massaaži hinnad algavad tavaliselt 20 eurost ja võivad maksimaalselt ulatuda kuni 80-100 euroni tunnis. Massaaž ehk ravi on vändatud koormustest ja liigsest stressist, mis aitab leevendada lihas- ja seljavalusid. Kuid see teenus võib olla ka palju suurema hinnaga, sõltuvalt masseerija kogemusest ja mainest.

Näo-, maniküüri- ja pediküürihooldus võivad varieeruda ka vastavalt soorituse asukohale. Näohoolduste maksumus algab vahemikus 40-70 eurot ja võib tõusta 100 euroni rohkem luksuslike teenuste või viibimiskoha põhjustel. Maniküüri kreemide, küünelakkide lisatasuga võib maksumus sõltuvalt soovitud disainist ulatuda 10-30 euroni. Pediküüride radikaalsed hooldused ja geellakkiga kaunistamine võivad olla keskmiselt 30-50 eurot.

Riietusruumi teenused ja sport

Erinevad riietusruumid ja teenused, mis sinna kuuluvad, võivad olla koormavad meeste rahakotile ja eelarvele. Näiteks kasutamise järgi maksab suurema kodulinnadega PMG riietusruumipäev 4-7 eurot sisaldades ka filmiisse suunamise võimalust. Samuti on võimalus tellida ka privaatset teenindust oma magamistoast.

Kasutamise järgi tasub riietusruumide ja spordi eest tasuda kas liikme- või päevapileti pealt ühise ostuga, mis pakuvad enamasti ka uusi lugemisvoorusid jõusaalikülastajale. Keskmise suurusega spordialad, nagu jõusaalide külastused võivad alguse saada ja ulatuda eurodes läbivalt eri hinnangute ja perioodide vahel.

Kokkuvõtteks

Kokku võttes võivad meeste teenused olla kallid, kuid see sõltub sageli teenusest, asukohast ja kogemusest. Lõppkokkuvõttes on teie otsus valida kõik need omadused, mis teile olulised on. Meeste teenuste hindade ja valikutega kursis olemine annab aga võimaluse kaaluda kõiki üksikasju, enne kui ostate endale just see roll, mis teile kõige sobivam on. Lisaks on iga väikseimgi külastus uudishuvõõrastele kindlasti üks väärtuslik kogemus, mis võib ruumis olla ainulaadne.