Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab kanalisatsiooniga liitumine?

11 maanteeäärset kinnisvara, mis on müügis varsti

Teie unistus saada oma kodu või investeerida enda kinnisvarasse on käeulatuses. Meie valikus on 11 maanteeäärset kinnisvara, mis on müügis varsti!

Aiamaa tee 3, Tallinn
See võrratu kompleks kinnistuid asub Aiamaa teel, Tallinnas. Krundid on suurused 1780 m² ja 934 m², mõlemad kinnistud on tulevikus planeeritud elamumaadeks ja neil on võimalik rajada nii suuremaid kui ka väiksemaid elumaju. Kõige suuremaks eeliseks on maakütte baasil valmisvõrguga kaugküte ja vesi, elektrimontaaž on samuti olemas.

Kastani 9, Tartu
See fantastiline kinnisvara asub Tartu kesklinna lähedal ning tema maht on 778 m². Kinnistul on planeeritud kahe- või kolmekorruseline elamu. Kastani 9 kinnistul on võimalik ehitada ka kahekorruseline büroohoone.

Harju-Risti, Vasalemma
See võimalus osta kiirelt areneva Harjumaa kinnisvara asub looduskaunis Harju-Risti külas. Kinnistu pindala on 3672 m², kinnistu on ehitusõiguskohustuslik elamu vajadusel lubatud planeerida ka mitmeks elamuks. Kinnistu on hoonestamata.

Pärnu-Rakvere maanteel, tänavale avatud kinnistud
Need kaks tänavale avatud kinnistut asuvad kohe Pärnu-Rakvere maantee ääres. Suurused on vastavalt 3000 m² ja 2400 m², mõlemad on märgitud elamumaadena, kuid neil on suurpotentsiaal ka äriliseks kasutuseks.

Liiva tee 2, Haabneeme
See kinnistu on suurusega 5683 m² ning on tulevikus planeeritud elamumaaks, selle hea asukoht on kindlasti suurimaks eeliseks. Seal on olemas ka liitumine elektri ja vee baasvõrguga.

Kuldsed Tillukesed, Paide
See kaunis turismikompleks asub Järvamaal Paides, see on piisavalt suur, et mahutada nii mitmeid majutusvarianti, spa teenust kui ka mänguväljakut. Mõlemad kinnistud (9998 m² ja 6065 m²) on müügil, ja samal ajal on võimalus osta ka kompleks komplekteerituna.

Tallinna-Narva maantee ääres
See võimalus kinnistu ostmiseks asub suure ristmiku kõrval Tallinna-Narva maanteel. Kinnistu maht on 2900 m², lõuna suunas hästi paistva asukohaga promenaad. Kinnistul on ehitusõigus suurele kortermajale või hotellile.

Vilmsi 5, Tallinn
See hoogne korterikompleks Vilmsi tänava alguses võib muuta teie investeerimise tuleviku. Pakkumine hõlmab 32 korterit erineva suuruse ja hinnaga, planeeritud on ka parklad.

Kuusiku tee, kinnistumaa
Ideaalne võimalus kasvatada oma või kartulit! Kinnistu pindala on 1,5 hektarit ja võimalik on osta ka 25 hektari suurune kontingent. Kinnistul on võimalus ehitada esmase hoonebaasiga kuni kolme hoonet.

Ruu 6, kinnistu
Endine kauplus Ruu 6 asub Tähtvere linnaosas Tartus, kinnistu suurus on 2351 m² ja sellel on hea asukoht elamurajooni lähedal.

Saku, Tallinna maanteel
Suurepärane äripind Saku vallas, Tallinna maantee ääres. Kinnistu maht on 2310 m², sellele on lubatud ehitada kahekorruseline ärihoone.

Kui te olete lisanud oma varade portfelli pakkumise, mis on müügis varsti, siis võta meiega ise ühendust ja saada oma pakkumine aadressile info@varakonstruct.eu või helistage meile numbril 511 3733. Meie kogenud kinnisvaraspetsialistid aitavad teid kõikides küsimustes, mis võivad teile tekkinud olla selle kinnisvara müügikuulutuse osas.