Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab hammaste valgendamine?

Kui palju maksab hammaste valgendamine?

Hammaste valgendamine on kosmeetiline protseduur, mis aitab vabaneda hammaste tumenemisest ja plekkidest, pakkudes rohkem enesekindlust ning ühtlasi näidates hoolitsetud suuhügieeni. Hammaste valgendamine on olnud populaarne juba aastaid ning tänapäeval on selle eseotsas palju erinevaid meetodeid – üldjuhul koosnevad need antud protseduuri hind ja valgendusmeetodist.

Hammaste valgendamise kulu võib sõltuda mitmetest teguritest, nagu asukoht, kvalifikatsioon, valitud valgendusmeetod ning selgus, et kliendid veedavad reeglina keskmiselt 350-st eurost kuni 600 eurot hammaste valgendamiseks.

Kuna hammaste valgendamine on professionaalne kosmeetiline teenus, siis soovitame seda teha ainult sertifitseeritud hambaravikliinikutes professionaalide käe all. Sellisel juhul on protseduur ohutu ja efektiivne ning ravi tulemus on rahulolevad kliendid, kes naeratavad taas kindlalt ja enesekindlalt.

Erinevad hammaste valgendamise meetodid hambakliinikus

Hammaste valgendamine on järjest populaarsemaks muutunud. Turul on palju erinevaid hammaste valgendamise teenuseid, kuid kõik ei pruugi aidata kõigil inimestel. Seetõttu on oluline teada, millist hammaste valgendamise meetodit valida:

Kliiniliste hammaste valgendamine

Kliinilist hammaste valgendamist teeb professionaalne hambaarst hambakliinikus , kasutades spetsiaalset hammaste valgendamise süsteemi, mis suunab heledava geeli hamba pinnale. Protseduur kestab tavaliselt umbes tund, kusjuures valgendav aine võib olla erinevate koostisosade segu. Keskmiselt maksab kliiniline hammaste valgendamise protseduur vahemikus 400 eurot kuni 600 eurot.

Kodune hammaste valgendamine

Kodune hammaste valgendamine hõlmab, et hambaarst või kliinik valmistab teile valgendusplaastreid, kohandatud vormide ja lahustiga, mida peate regulaarselt kandma – näiteks üks tund päevas, kahel nädalal järjest, mis aitab plekki eemaldada. Kodune hammaste valgendamine on tavaliselt kallim kui hammaste valgendamine kliinikus, ulatudes vahemikus 500 eurot kuni 800 eurot.

Valgendamine Laseriga

Hambakliinikutes on olemas lasersüsteem, mis sisaldab valgendusgeeli, mis piserdatakse hammaste pinnale ja seejärel suunatakse spetsiaalne laser üle hamba, et aktiveerida geeli kemikaalid. Laservalgendamine on kõige kallim meetod, mis ulatub vahemikus 700 eurot kuni 800 eurot.

Kokkuvõtteks

Hammaste valgendamise protseduur on ohutu ja valusate kogemuste puudumine, kui seda viib läbi kvalifitseeritud hambaravikliiniku tehnoloogia. Hammaste valgendamise kulu võib varieeruda ning see sõltub mitmest tegurist, sealhulgas valitud meetodist, ravi kohast ja professionaalsusest. Protseduur on sageli kõige tõhusam, kui valite kõige sobivama meetodi ja teete selle protseduuri nii, nagu on ette nähtud. Tervislikud hambad ning särav naeratus on iga inimese unistus, ja nüüdsest saab see teie jaoks reaalsuseks, kui ei lase end hammaste plekkidel ja tumenemisel mõjutada.