Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab cavalier king charles spaniel?

Kui palju maksab Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier King Charles Spaniel on üks tavalisemaid väikeloomi maailmas, kuid vähesed inimesed teavad, kui palju neid lemmikloomi omamine tegelikult maksab. Tegelikult on paljud inimesed üllatunud, kui nad mõistavad, kui palju aega, raha ja hooldust on nõutav, et hoida nende suurepäraseid lemmikloomi ilusas korras. Cavalier King Charles Spanieli omamine võib olla fantastiline kogemus, kuid enne selle omandamist peate mõistma, mida see endaga kaasa toob. Siit saate teavet kulude, hoolduse, tervishoiu ja rohkemate kaalutluste kohta, mis aidavad teil otsuse tegemisel.

Kui palju maksab Cavalier King Charles Spaniel?

Cavalier King Charles Spanieli ostmise kulu varieerub põhjalikult teie valitud tõuaretaja ja lemmikloomapoe suuruse järgi. Näiteks võib tõukoera ostmine tõuaretajalt maksta vahemikus 2000-3000 eurot, samal ajal kui Cavalier King Charles Spanieli ostmine lemmikloomapoest võib maksta poole vähem. Hinnavahe tuleneb tavaliselt tõuaretaja kuludest, koolitusest, tervishoiust, hooldusest ja muudest otsesematest kuludest. Kuid on veel suuremaid kulusid, mida peate kaaluma. Lennumaksud, transport, lisavarustus, sööt ja muud tarbed on vaid mõned näited kuludest, mis võivad tervikuna vajada raha investeerimist.

Kulud, mida peate kaaluma

Cavalier King Charlesi ostmise hind on vaid üks kulu, mida peate kaaluma. Peate kaaluma ka üldist kuluplaani ja hoolduskulusid, mis tulenevad Cavalieri omanikuks olemisest. Peate pöörama tähelepanu nende kuludele, ka sealhulgas söödale, veterinaaria visiidile, lisavarustusele, koolitusele ja päevahoiule. Cavaliers elavad keskmiselt 10-15 aastat, mis tähendab, et nende eest hoolitsemine võib aja jooksul suure hulga kulusid kokku võtta. Peate valmistama ette, et kui Cavalier King Charles Spaniel on haige, võib ka nende ravi maksumus olla kõrge.

Hooldus

Cavalier King Charles Spanieli suurepärasus nõuab ka päris palju hooldust. Kuna nad on pikakoivalised koerad, peavad need lemmikloomad nõudma rohkem hooldust kui tavalised koerad. Nende kiharad tuleb hoolikalt kammida, vannitada ja kärpida ning silmi ja kõrvu regulaarselt puhastada. Lisaks peate pesa korrastama ja puhastama regulaarselt. Cavalieri tervena hoidmine hõlmab tavapäraste veterinaarvisiitide alustamist, mis võib tähendada veelgi suuremaid kulusid nende kasvatamisel ja hooldamisel.

Tervishoid

Kavaler King Charlesi tervis on seotud ajutüve herniaga, lõualuu/kõri probleemidega, südame haiguste ja tulistaja sündroomiga. Kuna need haigused võivad olla potentsiaalselt väga ohtlikud, on soovitatav teha regulaarseid veterinaarkontrolli autojuhtidega. Vigastuste ja haiguste vältimine võib tähendada rohkem kulutusi, mis võib seega viia kokkuvõttes enam kulutusteni nende hooldamisel.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et Cavalier King Charles spanieli omamine on kahtlemata suurepärane kogemus. Kuid enne ootuste seadmist peate teadma, et selle lemmiklooma omamine on korraliku raha- ja aja kuluga. Cavalier King Charles spanieli ostmine tõukoera olles võib maksta teile kõvasti raha ja te peaksite planeerima veelgi kulutusi nende eest hoolitsemisel. Kokkuvõtteks on soovitatav mõnda aega kulutada otsuste tegemiseks kaalumisele ning hinnata oma võimalusi enne Cavalier King Charles Spanieli poole pöördumist.