Nullkulu

Nullkulu

kui mees armastab?

Kui mees armastab

Armastus on üks maagilisemaid tundeid, mis meil inimestel olla võib. Kuid millal me tegelikult teame, et mees armastab sind? See on sageli keeruline ja vastus ei pruugi alati olla üheselt mõistetav. Järgnevalt räägime sellest, kuidas mehed avaldavad oma armastust ning millised on märgid, mida sa võid oodata, kui sinu mees on sind armunud.

Tähelepanu

Meeste tähelepanu on üks esimesi märke sellest, et ta võib olla sind tõeliselt huvitatud. Ta võib sind rohkem märgata, kui ta peaks. Ta võib küsida, mida sa arvad, rääkida sinuga rohkem ja veeta rohkem aega sinuga. Ta võib alles suhet alustades olla veidi ebamugav, kuid lihtsalt tema käitumises on midagi, mis paneb sind endle tundma erilisena.

Hoolimine

Kui mehel on sinu vastu tõsised tunded, siis võib ta olla väga hoolitsev ja tähelepanelik. Ta võib olla huvitatud sinu elust, sinu perest, sinu sõpradest ja sinu hobidest. Kui sul on mõni probleem või sa oled haige, siis ta võib küsida, kuidas sa ennast tunned ja mida ta saaks teha, et sul oleks parem olla. Ta näitab varakult oma hoolivust ja armastust, eriti siis, kui sa seda kõige rohkem vajad.

Kallis

Meeste hulgas on kui mees sind kallistab see üks olulisemaid tähelepanekuid selle kohta, et ta võib olla sind armunud. Kallistamine on oluline, sest see näitab, et mees on sinuga mugav ja ta soovib jääda sinuga koos. Kui ta sind kallistab, siis ta näitab, et ta on sinu jaoks olemas, et sind toetada ja sind kaitsta. Ta tasub meeles hoida ka sinu ja tema vaheliste piirangute osas ja valida selle, mis tundub sinu jaoks kõige mugavam.

Hellitatud

Mõned mehed on seksuaalselt orienteeritud armastuskeele suhtes. Kui see on ka sinu mehe puhul, siis sa võid märgata, et ta väljendab oma armastust füüsiliselt. See võib tähendada kaisutamist, käte hoidmist, peksmist ja muud sellist. Kui ta sinu vastu seksuaalset huvi tunneb, siis võib ta näidata seda ka puudutades või kallistades sind. See võib tähendada ka midagi pisikest, nagu sinu käe hoidmine või kõrva kallistamine.

Maailmajaod

Kui mees soovib sinuga oma maailmajaotusi jagada, siis ta võib tõepoolest sind armastada. See tähendab, et ta usaldab sind piisavalt, et avada end sinu ees ning lubada sind tundma õppida lähemalt. Ta eeldab seda, et sinu olemasolu tema elus tähendab midagi erilist ning ta kavatseb seda väga hoolega hoida ja kaitsta.

Mida teha, kui ta sind armastab.

Kui ta on sind selgelt armunud, siis on oluline ka vastus temale positiivne ja armastav. Armastus on midagi, mida tuleb tähistada ja mida tuleb hoida. Kui ta on oma tundest kõnelema tulnud, siis ole avatud ja kuula piisavalt, et teha selgeks, kas olete ühes ja samas suunas teel.

Lõppsõna

Kui mees armastab, siis on ta tavaliselt lojaalne, aus ja hooliv. Ta näitab oma armastust läbi erinevate viiside, ning enamasti on neist mõista, et ta on tõepoolest armunud. Kõige olulisem on tagada, et sa annad talle vastu piisavalt tähelepanu, vastake samaga, et sa suhtumist hindad. Armastus on ilus ja kui teete võimalikult palju tööd, et seda hoida, siis on see tõeliselt imeline ja muutub mõlema jaoks üha enam ja enam oluliseks.