Nullkulu

Nullkulu

kui kiiresti juuksed kasvavad?

Kui Kiiresti Juuksed Kasvavad

Juuksed on oluline osa nii meeste kui naiste välimusest. Samuti on palju neid, kes tahavad kiiresti oma juuste pikkust suurendada, kas kuidagi seda kiiremini teha? Kõigepealt võime rõhutada, et juuste kasvumäär on geneetiliselt määratud, kuid on mitmeid viise, kuidas võite oma juuste kasvu kiirendada. Selles artiklis anname teile mitmeid nõuandeid, kuidas kiirendada juuste kasvu.

Mõistmaks, kuidas juuksed kasvavad, on vaja teada nende struktuurist

Juuste kasv on rakuline protsess, mis toimub mitmes etapis. Esimene etapp on aktiivne kasvufaas, kus rakkude jagunemine toimub eriti kiirelt. Teine etapp on puhkefaas, mis kestab umbes kuu aega, ja seejärel tõugatakse juuksed välja folliikulitest. On oluline rõhutada, et juuksekarv kasvab folliikuleid kaitsva naha all olevast piirkonnast ja see protsess võib olla kuni viis aastat.

Seega, et stimuleerida nad peavad olema terved, peame toitma neid õigesti. Õige toitumise eelised laienevad dieedi mõju kaudu kogu kehale, mis sisaldab piisavalt valke, kaltsiumi, rauda, ​​tsinki, magneesiumi, A-ja C-vitamiini, omega-3 rasvhappeid, foolhapet ja B-vitamiine nagu biotiin ja niatsiin. Täiendava toime saavutamiseks vitamiinide ja toitainete tarbimisel on soovitatav kasutada juuksevitamiine. Vitamiinid ning toidulisandid on tavaliselt hea valik nii juuste kasvamiseks, kui ka nende kvaliteeti parandamiseks.

Kuidas massaaž kiirendab juuste kasvu

Pea nahk on paljudele üsna tundlik, tundlike osade masseerimine, sealhulgas kõrvade taga, kukla piirkonnas, lambaliha kohal, pea tagaosas ja kukla piirkonnas, stimuleerib vereringet ja aitab kaasa juuste kasvule. Muidugi aitab massaaz ka juuksefolliikulite jääkainetest vabaneda. Massaaž tuleks läbi viia pehme harja, massaažipintsliga, kätega või kombinatsioonis erinevate kaasaegsete seadmetega.

Kummutatud müüdid kiirema juuste kasvu kohta

Vaatamata levinud müütidele, ei aita juuste lõikamine ketid kiiremini kasvama. Kuigi see juhtub nii, et pärast juuste kärpimist kasvavad ketid suurema kiirusse kui tavaliselt, kuid see on tingitud asjaolust, et juuksed näevad lühemad välja ja need muutuvad lopsakamaks. Seega on parem lihtsalt oodata, millal loodus oma tööd teeb. Samuti pole tõestatud, et päevase pesemise asendamine ühe korra nädalas pesemisega kiirendaks juuste kasvu.

Kokkuvõte

Niisiis, selles artiklis oleme andnud teile mõned nõuanded, kuidas kiirendada juuste kasvu. Mitmesugused viisid, alates õige toitumise järgimisest kuni peamassaažini, võivad aidata teie juustel tervislikumaks ja tugevamaks saada. Oluline on meeles pidada, et kiire juuksekasv on geneetiliselt määratud, kuid õige hooldus ja eluviis võivad juuste kasvu kiirendada. Veenduge, et tarbite piisavalt vitamiine ja toitaineid ning vältige halbu harjumusi, nagu suitsetamine, mis võib tõesti takistada juuste kasvu.