Nullkulu

Nullkulu

kes on raamatu pahupidikool kukub kokku autor?

Kes on Raamatu Pahupidikool kukub kokku autor?

Raamatu Pahupidikool kukub kokku autor on Mika Keränen. See on kirjaniku esimene romaan ning see ilmus Soomes 2017. aastal. Raamatusõprade hulgas on see teos kiiresti levinud ning pälvinud palju tähelepanu. Keränen on tuntud ka kui ajakirjanik ja tõlkija.

Raamatu Kohaletoimetaja põhjal keerleb Raamatu Pahupidikool kukub kokku selles, kuidas kolm peategelast parandavad oma elu. Raamat algab kolme sõbra kokkutulekuga, kes on oma igapäevaelus hätta jäänud. Nad otsustavad asuda otsima lahendusi ja muudatusi, et saavutada isiklik rahulolu.

Raamatus on palju paralleele Keräneni enda eluga. Ajakirjanikuna on Keränen tihti teinud intervjuusid, kus ta on küsinud inimestelt, mis aitaks neil elus edasi minna. Nii sündis ka raamatu idee. Keräneni sõnul peab igaüks oma elu ise muutma, ei piisa ainult välise maailma muutuste ootamisest.

Raamatu Pahupidikool kukub kokku peegeldab tänapäeva ühiskonda ja selles leiduvaid probleeme. See räägib sellest, kuidas kodutööd ja muud ülesanded võivad kurnata inimest, räägib stressist, mis võib kaasa tuua isegi terviseprobleeme. Samuti annab raamat näpunäiteid, kuidas sellest olukorrast välja tulla ning oma elu paremaks muuta.

Raamatus on kajastatud ka nii Eesti kui ka Soome ühiskonna probleeme. Keräneni kogemustest tulenevalt tuli raamatu kallal palju tööd teha – ta kinnitab enda sõnul, et kirjutama õppides proovis ta erinevaid stiile ning nägi, milline neist kõige paremini kirjeldab teda ennast ning tema poolt valitud teemat.

Raamatu Pahupidikool kukub kokku võib lugeda ka eneseabiraamatuna. Autor usub, et raamat aitab paljudel inimestel oma elu muuta, leida enda jaoks õnne ning tunda, et nende elu võib olla täis rõõmu. Raamatuga kaasneb ka töövihik, kus on erinevad ülesanded, et lugejad saaksid raamatuga seotud teemasid veelgi süvendada.

Kokkuvõtteks: Raamatu Pahupidikool kukub kokku autor Mika Keränen on andnud välja kirjandusliku teose, mida võib võrrelda eneseabiraamatuga. Raamatu peamiseks eesmärgiks on julgustada inimesi oma mõtlemist muutma ning oma eluga ise midagi ette võtma. Raamatu läbiv sõnum on, et hea elu saavutamine ei ole ainult väliselt sätitav, vaid algab iga inimese enda otsusest elada rahulolu ja õnnetundega.