Nullkulu

Nullkulu

kes elab metsa sees karaoke?

Kes elab metsa sees karaoke?

Mõnes kolkakülas, kus maalähedust on võimalik mõista ainult selle olemasolu tõttu kaardil, asub salapärane koht. See koht on karaokebaar nimega “Metsa Karaoke”, mis paikneb keset metsa. Paljud inimesed imestavad, kes siis võiks elada metsa sees karaokebaari juures. Teie jaoks oleme me aga sellele küsimusele vastuse leidnud.

Ajalooline taust
“Puhta Vee Karaoke” oli algseks nimetuseks sellele kohale, taheti sellega öelda, et tegemist on kohaga kus saab rahulikult midagi juua, sest siit saab puhtamat vett kui linnas. See koht on olnud avatud juba üle 30 aasta ning olnud tõmbekeskuseks nii kohalikele elanikele kui ka turistidele.

Omanikud
Kohalikud räägivad, et selles metsas elab vana mees, kes haldab seda karaokebaari. Tema nimi on Mati ja ta on selle koha omanik ning haldur. Mati on olnud lapsest saati seotud selle metsaga, kuna tema vanemad olid pärimusmuusika kollektiivi liikmed ja veetsid palju aega metsas laule harjutades. Mati koos oma vennaga kasvas üles metsas ning nad veetsid oma lapsepõlve koos puude, jõgede ja loomadega.

Karaoke laulud
Kohalikud räägivad, et “Metsa Karaoke” on koht, kus laulud saavad lendu lasta ilma kritiseerimise ja hinnanguta. Inimesed tulevad siia selleks, et ennast väljendada ja lõõgastuda oma lemmik muusika saatel. Laule on igale maitsele ja vanusele.

Interjöör
“Metsa Karaoke” interjöör on kujundatud hästi ja selleks on kasutatud palju looduslikke materjale. Sissepääsu juures on vanad puust uksed, millest kõndides astub klient sisse hubasesse ja soojasse interjööri. Seinad on kaetud puumaterjaliga ja lae kohal ripuvad lambid, mis loovad õdusa atmosfääri.

Menüü
Kohalikud räägivad, et käesolevas metsa karaokebaari menüüs on palju koduloomade liha. Nad pakuvad seal söögiks lambaliha, sealiha ja hirveliha ning palju muud. Neil on ka palju juurvilju, mida on kohapeal kasvatatud. Lemmikjoogi kohalike seas on kadakamarja liköör, mis valmistatakse kohapeal.

Kokkuvõte
“Metsa Karaoke” on koht, kus kõik saavad ennast vabalt tunda. Vanadel ja noortel on võimalus end muusika saatel vabalt väljendada. Kohalikud inimesed tulevad siia sageli, et põgeneda kiirest linnaelust ja saada lõõgastust looduses. “Metsa Karaoke” on koht, mis on peidetud metsa ja millel on oma salapära. See on koht, kus leiad rahu ja harmooniat, kuid samuti võid laulda ja tantsida kuni varajaste hommikutundideni. Niisiis, kui soovite elu linnakärast eemal põgeneda ja nautida head muusikat, siis on “Metsa Karaoke” just teie jaoks.