Nullkulu

Nullkulu

mis lilled pulmadeks?

Mis lilled pulmadeks – kõige ilusamad ja sobivamad valikud

Pulmapäev on üks kõige punasemale tsoonile kuuluvaid päevi, kus iga detail loeb. Üks tähtsamaid detaile on lillede valik. Sobivate lillede leidmine võib olla lisatöö ning muret tekitav, kuid võite olla kindlad, et me aitame leida sobivad lilled pulmapäeva jaoks. Siin on mõned lillede nimed ja nende tähendused, mis sobivad pulmadeks.

Kalla (Calla)

Kalla lilled on rikkad sümbolismi poolest ning sobivad pulmapäeva jaoks suurepäraselt. Nad sümboliseerivad süütust, puhastust, tõde ja armastust. Nende lillede kaunid värvid – valge, kollane, roosa, punane, burgundia, oranž-vahemereline ja roheline – sobivad pulmakaunistuste jaoks ideaalselt. Kalla lilled võivad olla ka pulmakimbu jaoks suurepärane valik.

Roosid (Rose)

Roosid on klassikalised lillede valikud, mis sobivad pulmadeks väga hästi. Nende lillede erinevad värvid nagu punane, valge, roosa, kollane, korall, oranž ja lilla sümboliseerivad armastust, ilu, kirge ja elujõudu. Rooside kimp võib olla lisaks ka pulmakimpide valikus.

Tulbid (Tulips)

Tulbid on lilled, mida võib näha ja kasutada pulmakohas laialdaselt. Tulpide värvikirjus valgus, fuchsia, oranž, lilla, must, punane, valge, kollane, roosa ja roheline tähistavad armastust, pühendumust ja kildkonda. Neid lilli saab kasutada dekoratsioonide, lilleseadete, pulmakimpude ja muude lillede juures.

Hortensiad (Hydrangea)

Hortensiad on suured ja ilusad lilled, mis sobivad pulmakaunistusteks ideaalselt. Nende suured puhmad ja valikulised värvid – valge, sinine, roosa, lilla ja roheline – sümboliseerivad armastuse, õnne, rahu ja heldust. Hortensiad võivad olla pulmakaunistusteks hea täiendus.

Lillede valik sõltub ka aastaajast. Igas aastaajas võib leida sobivad värvid ja stiilid. Talvel sobivad tavaliselt roosid ja tulbid. Kevadel on laiem valik tulpe, pojenge ja nartsissi. Suvel on palju valikuid nagu päevalilled, hibiskid, krüsanteemid ja palju muud. Sügisel on taas rohkem tulpe, geraaniumid ja krüsanteemid.

Kokkuvõttes, lillede valik pulmadeks võib olla keeruline ülesanne, kuid õige kombinatsioon lisab just õige kosutuse. Iga lill on teistmoodi ja sobib erinevatele isiksustele. Nii et leidke endale sobivad lilled, mis aitavad luua pulmapäevast päris oma spetsiaalse päeva. Võtke ennast kokku ja valige need sobivad lilled, mis aitavad teie pulmapäeval kõige kaunimaks päevaks.

Kuna kellus veel otse praegu pole ühele pulmale määratud, peaks pulmaplaneerija lähtuma kindlasti nii pruudi kui peigmehe eelistustest, pulmastiilist ja eelarvest. Õige kaunite lillede valik on kõnealuses teemahulgas väga oluline ja oräägitavad lisaks teiste detailidega nagu kaunistused ja fotograafia. Seega konsulteerige oma lillekasvatusga või lillekorraldusettevõttega, et leida päevaks ainulaadne ja stiilne lilleseade, mis vastab teie soovidele ja pulmapäevale. Nii saate luua päevase kosutuse, mis kõigile mälestuseks jääb.