Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida pulmadeks?

Mida kinkida pulmadeks: 15 fantastilist kingiideed

Pulmad on üks tähtsamaid sündmusi meie elus. See on täiuslik sündmus, kus saame jagada oma armastust ja tänulikkust meie kaaslaste vastu. Kuid pulmkingitusi valides ei tahaks me kedagi petta. Soovime, et kingid oleksid eelkõige meeldivad ja isiklikud. Selleks koostasimegi nimekirja 15 erinevast kingitusest, mida kinkida pulmadeks!

Isikupärased ehted

Ehted on alati suurepäraseks kingituseks. Kui soovite rõõmustada kihlatut või pruuti, siis võiksite kaaluda isikupärase ehte kinkimist. Olgu selleks siis kaelakee, käevõru või sõrmus, on võimalik graveerida või lisada sinna tema nimi või pulmakuupäev, et see oleks täiesti unikaalne kingitus.

Pulmafotograafia seanss

Kui teie sõbrapaar soovib pulma ajal või pärast seda fotosessiooni, oleks tore kinkida neile professionaalset fotograafiat. See annab neile võimaluse jäädvustada ilusad hetked oma pulmapäeval.

Praktiline ja dekoratiivne köögitarvik

Kui pruutpaar hindab oma kööki ja armastab kulinaarseid katsetusi läbi viia, siis annab köögitarvete komplekt tükk nalja ja rahulolu. Võite võtta komplektis kokku köögiriistad, rullid, lõikelauad ja muud praktilised tarvikud.

Kaunid veinipurgid

See sobib sõpradele, kellele meeldib vahetult pulmapäeval või hiljem mõtlema jääda. Kaunid ja hubased veinipurgid on ideaalsed kingitused, mis rõhutavad nende austust üksteise vastu ning positiivset energiat, mida nad koos tulevikus jagavad.

Maitsekas päevaplaaner

Kui teist saab pruutpaari pere, siis on kindlasti palju asju, mida peate jälgima. Maitsekas päevaplaaner aitab neil planeerida oma päeva, hoides kõike korras ja organiseerituna.

Luksuslik pärg

Kui sinu pruutpaar hindab dekoratiivkunsti, siis oleks ideaalne kingitus luksuslik pärg. Kaunis ja stiilne pärg koos õrnade lilledega rõhutab nende armastuse võluvat loodust.

Suurepärane matkavarustus

Kui teie sõbrad armastavad matkamist ja rännakut, siis on matkavarustus suurepärane kingitus. Olgu selleks telkimislina, matkakäru või matkajalatsid – see kingitus toob neile veel palju uusi matkamise rõõme.

Kaasaegne tehnoloogia kingitus

Tehnoloogia on muutunud oluliseks osaks meie igapäevaelust. Kinkige pruutpaarile uusim nutitelefon või nutikell. Selline kingitus lisab nende igapäevaelule lisaväärtust ja kergendab tööprotsessi.

Kodukaunistus

Kodu on meie isiklik varjupaik, nii et kodukaunistus on mõlemale poolele kena kingitus. Olgu selleks kaunis vaas, disainvalgusti või dekoratiivne vaip – kodukaunistus täiendab nende kodu ja loob seal kontrastse miljöö.

Teaduslikud ja tehnilised kingitused

Kui teie sõbrad armastavad teadust ja tehnoloogiat, siis kingivad neile uusi tehnikavidinaid – näiteks uus nutikontroller või arvuti. Tehnilised ja teaduslikud kingitused toovad nendele suurt põnevust ja uusi kogemusi.

Kinkekaardid

Kui teate, et teie sõbrad armastavad ise endale kingitusi valida, siis kingituseks sobib kinkekaart. Näiteks kohviku kinkekaart, massaažide kinkekaart või eksklusiivsete restoranide kinkekaart.

Professionaalne koolitaja

Edu ja edu saavutamine võib olla katsumus. Kinkige neile professionaalne koolitaja, kes aitab neil oma karjääritugevuste kaudu areneda. Ole see, kes viib nad suurema maailma.

Luksusliku spaateenuse kinkekaart

Me kõik armastame lõõgastuda ja lõbutseda, nii et kinkekaart spaateenuseks on ideaalne kingitus sõpradele, kes hindavad lõõgastumist rohkem kui miski muu.

Disainitud sisustus

Ilusad disainitud sisustused sobivad ideaalselt paaridele, kellele meeldib interjöörkulutusi teha. Kingitusena saab valida näiteks ehete valamise, katete või tapeedikollektsioonide vahel.

Käsitsi valmistatud kingitus

Mõnikord on kingimeeleolu loomine kaunid ja käsitsi valmistatud kingitused. Näiteks õmble nimega voodipesu, neile armastatud raamatu kaunilt köitmine, tikkimine jne. Käsitsi valmistatud kingitused on eelkõige isikupärased ja ainulaadsed.

Kokkuvõte

Kingituste valimine pulmadeks on suur väljakutse. Kuid kui olete loetles, mida olete selles artiklis kõigile ette pakkunud, ei tohiks teil olla raske valida just seda õiget. Siinkohal tuletame meelde, et kingitust annetades tuleb silmas pidada personaalsust, olla loominguline ja rõhutada enda kinkimise rõõmu. Kõigi nende punktide kohta leiate rohkem teavet meie veebilehelt.