Nullkulu

Nullkulu

mis aitab oksendamise vastu?

Mis aitab oksendamise vastu: looduslikud meetodid ja ravi

Oksendamine on valdavalt ebameeldiv häire, mida üksikisikud peavad taluma. See on terava mälu, valu või emotsionaalse stressi tagajärg. Sageli võib oksendamine olla ka sümptom haigustele, nagu näiteks viirused, seedetrakti haigused ja migreen. Kui oksendamist esineb regulaarselt, on see märk tõsisest terviseprobleemist ja vajab arsti arutamist.

Kui aga oksendamisprobleemi all kannatab nii sageli, et see häirib igapäevast tegevust, on looduslikke ravimeetodeid, mis aitavad teid aidata. Allpool on loetletud mõned tõhusad abinõud, kuidas leevendada oksendamist ilma meditsiinilise sekkumiseta.

Ingveritee – Inglise: Ginger Tea

Ingver on tuntud oma antioksüdantide ja põletikuvastaste omaduste poolest, mis võivad aidata vähendada iiveldustunnet ja kõhulahtisust. Samuti on see antibakteriaalne, mis on kasulik mao nakkuste ravimiseks.

Organismi vedelsuse tagamine – Inglise: Staying hydrated

Oluline on säilitada organismi vedeliku tase, eriti kui olete oksendamise käes vaevatud. Kindlasti tarbige vedelikke, et vältida dehüdratsiooni, mis võib halvendada teie seisundit. Joogina sobib spordijook, jooma on hea puuviljamahla, taimeteed ja mineraalvett.

Sööge väikeseid eineid ja näksige kerget toitu – Inglise: Eat small meals and nibble on light foods

Samasuguse suuruse ja koostisega eine korraga söödud toidukogus võib oksendamist tekitada, seetõttu tuleks toitu tarbida pigem väikeste portsude kaupa ja sagedamini. Eelistatud on kergete toitude söömine madala rasvasisaldusega toite, mis ei ärrita tugevalt magu.

Võtke sisse õllepärmi – Inglise: Take brewer’s yeast

Õllepärmi kasutamine ravimina on tuntud iidsetest tsivilisatsioonidest. See on hea valik, mis aitab hoida seedetrakti mikrofloora tasakaalus ja tugevdab immuunsüsteemi. See peaks taastama isu ja leevendama oksendamist.

Peppermint – Inglise: Peppermint

Peppermint stimuleerib seedetrakti ja lõdvestab lihaseid, mis aitab vähendada valulikkust ja spasme, mis põhjustavad oksendamist. Kui seda jäetakse tarvitamata tarvitamisel, vähendab see oluliselt kõhuvalu ja iiveldust.

Õppe- ja teraapiaharjutused – Inglise: Mind-body techniques

Meditatsioon ja muud uuringud võivad aidata teil raskete sümptomite leevendamist leida ja tugevdada teie keha ja meeleseisundit. Need harjutuskavad aitavad leevendada valu, pigistusi ja iiveldust ning need võivad olla lihtsalt kooskõlas teiste raviga.

Kokkuvõtteks

Mis aitab oksendamise vastu? Looduslikud meetodid nagu ingver, organismi vedeliku taseme laadimine, toidutarbimise kaalu suurenemise toit, õlle pärm, piparmünt ja teraapiaharjutused. Need võivad olla suureks abiks oksendamise ja ebameeldivate aistinguiste leevendamisel. Kuid tuleb meeles pidada, et krooniline oksendamine peaks olema meditsiiniliselt arutatud, kuna see võib olla raskete haiguste tagajärg.