Nullkulu

Nullkulu

mida teha narva jõesuus?

Mida teha Narva-Jõesuus: põnevad tegevused ja vaatamisväärsused mererannas

Narva-Jõesuu on Eesti ilus kuurortlinn, mis asub Lääne-Viru maakonnas, Narva jõe suudmes. Linn on populaarne puhkamispaik kohalikele ja turistidele tänu oma ilusale rannale ja paljudele teistele atraktiivsetele kohtadele. Sellega seoses anname teile ülevaate parimatest tegevustest, mida Narva-Jõesuus ette võtta, ning kohalikest vaatamisväärsustest, mis muudavad teie puhkuse veelgi meeldivamaks.

Tervislik liikumisviis looduskaunis kohas

Alustagem jalutuskäigust Narva-Jõesuu piki mereäärse promenaadi. See on eriti mõnus tegevus ilusa ilma korral. Promenaad kõnniteede ja puhkealadega pakub võimaluse kombineerida liikumist ja mereäärsel alal lõõgastumist. Rannikul on mitu poeke ja baari, kust saate külmade jookide ja suupistetega vahepeatusi teha. Kui te ei taha seda jalgsi teha, saate rentida jalgrattaid, trikke, lapsevankreid ja seda kõike nautida ka sõite mööda promenaadi.

Meresport – lõbus ja adrenaliiniküllane vaba aeg

Kogu perele pakub rõõmu erinevate merespordialade katsetamine. Veealuse maailma imetlemine ja varustatud saunalosside nauding on kohapeal olemas. Professionaalsed instruktorid on alati valmis pakkuma parimaid valikuid süsta-, surfamis- ja purjetamiskursuste jaoks. Mererestoran La Boheme pakub sportlastele suurepärast võimalust pärast kurnavat trenni lõõgastuda merevaate täiel vmeeles.

Kui te olete huvitatud golfist, on Narva-Jõesuus olemas ka golfiväljak.

Kohapeal mitmekülgne SPA, mis pakub palju vaatamisväärsusi

Narva-Jõesuus on tuntud oma SPA-hotellide poolest, mis pakuvad erinevaid võimalusi lõõgastumiseks ja tervise parandamiseks. Valikus on erinevaid SPA protseduure, veeparki, saunasid ja soolakambrit, kus veedetud aeg toob tagasi teie elujõu.

Lisaks leiate SPA hoonetest ainulaadseid sisekujundusi ja eraldi tegevusvõimalusi. Teine silmatorkav koht on 19. sajandil ehitatud merevillade müüris olev kõrge ala, kus saab nautida avaraid merepanoraame, palju loodust ja prantsuse skulptorite loodud kunsti.

Kultuuriline ja ajalooline pärand Narva-Jõesuus

Kui soovite saada teadmisi Narva-Jõesuu ajaloost või külastada kultuurilisi väärtusi, siis on selleks mitmeid võimalusi. Näiteks Narva-Jõesuu Linnamuuseum, mis asub klassikalises 19. sajandi stiilis hoone sisehoovis. Muuseumi püsinäitus jutustab loo linna ajaloost ja tööstusarengust.

Peale selle on veel üks populaarne koht Narva-Jõesuu kirik, mis on kuulus rikkaliku barokkstiili poolest ja e-kskembla kaunist värvi klaasaknaid. Kirikus saate osa võtta ka kohalikust muusikalisest suveetenduse programmist, mis on eriti hinnatud turistide seas.

Lõpetuseks

Narva-Jõesuu võib olla väike rannaküla, kuid sellel on palju pakkuda. Võite kombineerida meretegevusi, saada terviseprotseduure, puhata spaas või uurida kultuurilist pärandit. Pole kahtlust, et külastades Narva-Jõesuud, saate lõõgastuda looduskaunis keskkonnas, nautida oma reisi ja saada uusi kogemusi.