Nullkulu

Nullkulu

mida süüa teha täna?

Mida süüa teha täna: Toidud, mis valmistavad maitsemeeli kummarduseks!

Kas olete kunagi olnud olukorras, kus peate endale või oma perele õhtusöögi valmistama, kuid pole aimugi, mida süüa teha? Või tahate lihtsalt midagi uut ja huvitavat proovida? Ärge muretsege enam, sest meil on just teile sobivad toidud, mis panevad teie kõhule kiiresti kummarduse tegema.

1.Kartuliroog suitsulihaga
Kartuliroog suitsulihaga on traditsiooniline eesti toit, mida kogu pere armastab. Selle valmistamine on lihtne ja lõpptulemus on alati maitsev. Kasutage head suitsulihakest, kartuleid ja sibulat ning laske kõigel praeahjus küpsetuda.

2.Kasukasupp
Kasukasupp sobib suurepäraselt külmemateks päevadeks ja tõstab kindlasti teie tuju. Selles supis leiduv kana, köögiviljad ja kartulid muudavad selle roa meeltmööda kõigile.

3.Punase kapsa salat
Punase kapsa salat on suurepärane lisand peaaegu igale roale. See on tervislik ja maitsev võimalus, mis on täis vitamiine ja antioksüdante.

4.Viineripirukas
Viineripirukas on kiire ja lihtne roog, mis sobib suurepäraselt kiireks lõunaks või õhtusöögiks. Selle valmistamiseks vajate ainult värsket lehttainast, viinereid ja sibulat. Küpseta ahjus ja roog ongi valmis!

5.Kanapasta
Kanapasta on kiire ja maitsev roog, mis on täis valku ja süsivesikuid. Kasutage head pastat, hautage kanaliha ja köögivilju ning valage sellele peale kerge kaste.

6.Tiigerkrevetid
Tiigerkrevetid on hõrgutav mereanniroog, mis sobib suurepäraselt nii pidulikuks õhtusöögiks kui ka lihtsaks lõunaks. Valmistage need praadides või grillides ning serveerige koos köögiviljadega.

7.Grillitud liha
Grillitud liha on suurepärane alternatiiv pannil praetud lihale. Valmistage oma lemmik lihatükk ning serveerige koos grillitud köögiviljade ning kartulitega.

8.Pärlkuskussi salat
Pärlkuskussi salat on kerge ja tervislik toit, mis sobib suveks suurepäraselt. Salatisse võite lisada ka oma lemmik köögiviljad ning valmistada sellele maitsev kaste.

9.Praetud riis köögiviljadega
Praetud riis köögiviljadega on lihtne valmistada ning täis erinevaid maitseid ning tekstuure. Lisage oma lemmik köögiviljad, maitseained ning kui soovite, siis ka tükeldatud kana või liha.

Kokkuvõtteks võib öelda, et vaatamata sellele, kas soovite traditsioonilisi eesti roogasid või midagi trendikamat, on neil kõigil oma võlu ja maitse. Valmistage need road, mida te armastate, ning nautige maitsvat õhtusööki koos pere või sõpradega. Bon Appétit!