Nullkulu

Nullkulu

mis toimub tallinnas täna?

Mis toimub Tallinnas täna: Ülevaade parimatest sündmustest

Täna on Tallinnas palju tegevusi, mis pakuvad võimalusi nii lõõgastumiseks kui ka seiklemiseks. Alates ekspositsioonidest jõusaalideni, on linnas tegevusi igale maitsele. Siin on meie valik mõningatest sündmustest, mida sa ei taha täna linna külastades maha magada.

Kultuuritundjatele

National Library of Estonia

Eesti Rahvusraamatukogu on üks Baltikumi suuremaid raamatukogusid, kus on üle viie miljoni trükise ja suure hulga varamuga kogu. See on ideaalne koht kultuuritundjatele, kes tahavad nautida nii ajaloolist kui ka kaasaegset muusikat, kirjandust ja kunsti. Eriti huvitav on see, et lugejad on võimelised tellima raamatuid ja trükiseid isegi oma koju või töökohta.

Kumu Kunstimuuseum

Kumu Kunstimuuseum on üks kõige olulisemaid kunsti muuseume Baltimaades. Seal saab imetleda nii kaasaegset kui ka võõrast kunsti, sisaldades näitusi mitmetest eri piirkondadest. Kumu on ka tuntud oma paiknemise poolest, mis on otse mere ääres. See pakub ainulaadset vaadet Tallinna vanalinnale ja merele.

Aktiivse elustiili harrastajatele

Fotokohvik

Fotokohvik on Tallinna üks kõige populaarsemaid kohvikuid, eriti fotograafide seas. Kogu sisekujundus on loodud selliseks, et külalised saaksid imetleda kauneid fotosid, mis on kohviku külgedele paigutatud. Kui soovite silmaringi laiendada või lihtsalt mõnusalt aega veeta, siis on Fotokohvik see koht, kus tasub kindlasti ära käia.

Jõusaalid

Tallinnas on palju erinevaid ja kvaliteetseid jõusaale, kus saad oma trenni ajal end nii vaimselt kui ka füüsiliselt laadida. Pole oluline, kas oled algaja või juba kogenud kulturist – Tallinna jõusaalid ja treenerid saavad pakkuda sulle rikkalikke kogemusi ja tasemel treeningvarustust just vastavalt sinu eesmärgile.

Perele

Loomaaed

Tallinna Loomaaed on lõbus ja hariv koht, kus saate koos oma lastega nautida meeleolukaid hetki. Loomaaed on täis palju eksootilisi loomi ja linnud, seal on teadus- ja hariduslikke programme ettevõtmisi ning loomulikult on loomaaed alati avatud, olenemata ilmast. Selleks, et saada rohkem teada elusloodusest, uurida liike ja veeta juurde väärtuslikult aega oma perega.

Keskpargi jooksurajad

Keskpargis jooksmine on kindlasti üks parimaid viise, kuidas veeta kvaliteetset aega oma perega. Seal on palju jooksuradu, mille kõrval on imeilus loodus, mis tekitab kutsuva tunde juba esimesel sekundil. Saate teha just nii karmid jooksutrennid kui ka ühiselt lõõgastuda julgelt igal ajal aastas.

Lõppsõna

Nagu näete, on Tallinnas palju tegevusi igale maitsele. Loodame, et leiad ka sinul endale sobiva sündmuse, et tähistada viimaseid päevi enne suve saabumist. Kui soovid lisateavet ükskõik millise tegevuse kohta, milles huvi tundsite, siis päringu saad saata otse korraldajatelt, kes saavad sind aidata igal sammul. Olemasolevatel võimalustel naudi linnas peatudes kogu linna võlu.