Nullkulu

Nullkulu

mida pakkuda külalistele?

Mida Pakkuda Külastajatele?

Tervitused ja tere tulemast! Eesti on imeline maa, rikas kultuuri ja looduse poolest, ning peagi võid saak ülalpidamiseks linna giidina. Külalisi tuleb siin siiski vaid mõni kuu aastas, mistõttu soovitame sul tutvuda mõnede asjade ja kohtadega, mis võivad olla just sellised, mida lisada omasse nimekirja külalistele.

Külasta Eesti kauneid paiku

Eesti on täis ilusaid kohti, mida saate näidata oma külalistele. Võite alustada Tallinna vanalinnast, mis on esitatud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Vanalinnas on palju vaatamisväärsusi, mida saab külastada, nagu näiteks Toompea mägi, Raekoja plats, Pika Hermanni torn, Paks Margareeta ja palju muud.

Teiseks soovitame tutvuda rikkaliku loodusega, mida Eesti pakub. Külastage näiteks Lahemaa rahvusparki, kus tõelised loodusarmastajad saavad nautida matkasid, linnuvaatlust, loodusrajaid ja palju muud.

Samuti on olemas kaunid rannad, mis võivad teie külalistele kasulikuks olla, nagu näiteks Pärnu rand, mis hinnati UNESCO maailmapärandi nimekirja. Pärnu rand on tuntud oma peene liivaga ja rannaäärsete spaade tõttu.

Kulinaaria

Eesti köök on väga kaunis ja õhtusöök võib olla ideaalne võimalus oma külalistele paremini tutvustada seda maitsvat rahvuskööki. Siin on mõned populaarsed toidud:

– Räim ahjus
– Sült
– Verivorst
– Hapukapsapirukas
– Sibulasüda krõbedas tainas
– Pannkoogid

Muuseumid ja Kunstigaleriid

Eestis on palju kultuuriasutusi, kus oma külalistele tutvustada eesti kultuuri ja ajalugu. Siin on mõned näited:

– Eesti Rahva Muuseum, mis on suurim kultuuriasutus Eestis.
– Eesti ajaloomuuseum, mis tähendab ajalooliste näituste sanatooriumi, haridussõidud ja palju muud.
– Kumu kunstimuuseum, mis sisaldab Eesti kunsti alates 18. sajandist kuni tänapäevani.
– Tallinna Linnamuuseum, kus külalised saavad tutvuda Tallinna ajalooga.

Aktiivne Tegevus

Kui teie külalised on seiklejad, soovitame proovida need aktiivsed tegevused, mis meil on pakkuda:

– Matkamine Lahemaa rahvuspargis
– Rattasõit läbi Pirita-Teletorni ajalooliste paikade
– Paku mõlgumist purjetamisse Tallinna järvel
– Käige purjetamine Roostil
– Ööseiklus mereosas

Lisaks eelpool mainitud kohtadele ja tegevustele leidub Eestis veel palju erinevaid kultuurikogemusi, mida saate oma külalistele näidata. Peamine on leida need, mis kõige paremini sobivad teie külalistele ning pakkuda neile tõeliselt meeldejäävat kogemust. Loodan, et teil on tore aeg oma külalistega!