Nullkulu

Nullkulu

mida meisterdada isadepäevaks?

Mida Meisterdada Isadepäevaks: 15 Parimat Ideed

Isadepäev on üks tähtsamaid päevi aasta jooksul, mil me saame oma isadele tänutunnet väljendada. Kui sa oled selleks eriliseks päevaks veel midagi planneerinud, siis siin on mõned parimad ideed, mida saab teha väikese vaevaga.

Meistriprojekt On Isale Üllatus

Kui sinu isa on vähegi käteosav, siis miks mitte meisterdada talle midagi erilist tema päeva jaoks? Lõimeküünla valmistamine, enda loodud kingihoidja või kaasaegne DIY tööriist vahest need on midagi mida ta hindab ja kasutab.

Spordiüritus, Kus Saate Koos Aega Veeta

Kas see ei kõlaks võimsalt? Kui sulle ja sinu isale meeldib sportima, siis miks mitte minna koos jooksma või mängima mingit pallimängu? Võib ka korraldada sportliku võistluse, kus koos kõikide pereliikmetega saab talendid proovile panna.

Suur Isadepäeva Grillipidu

Kas sa oled grillamise fänn? Siis miks mitte korraldada oma isale suur grillpidu koos lähedastega? Grillimine on üks lemmikkäsitlustest ja suurepärane viis lõõgastuda ja lõbutseda.

Raamatu Valmistamine Sinu Isa Eluloo Juttudest

Kas sul on vana kaustik, kuhu lapsepõlves isa kirjutas, või fotosid minevikust? Kui jah, siis kogu need kõik kokku ja tee neist vanaaegne album, raamat isa mälestuste ja retseptidega. See on imeline võimalus perefotode ja lugude alalhoidmiseks – mitte ainult isadele.

Väikekirjatarbed

Kas te olete kirjutamise jaoks kirglikud? Siis on võimalus luua oma isale eriline rubriik. Osta tema jaoks eriline kirjutusvahend, tükike tema lemmikpaberist, ja katab see väikese karbiga lootuses, et kirjutusvahend suurepärast kasutust leiab.

Uuendus Meiegarderoobis

Isadepäev on suurepärane võimalus anda isa garderoobile uus pööre. Uus kummikinnas, praktiline talvemüts, või hoopis uus kodune kleit sobib isadele igapäevaseks kasutamiseks.

Võimsad Segasöögid

Miks mitte pakkuda oma isale midagi maitsvat. Võib leida mitmete retseptide kohaselt värskeid köögivilju, liha ning kõiksuguseid suutäis aperitivesi.

Muud Tegevused, Mis Pakuvad Naeru

Kui sa oled nii õnnelik, et sul on isaga lähedane suhe ja armastad koos nalja teha, siis mida arvad sellistest muudest tegevustest, nagu karaoke võistlused, mänedžereerimised väljaspool linna piise, ja vintage puidust laudades.

Kullatud Golfipallid

Kui kogute golfipalle või isal on saladuslik golfihimu, siis võib kullatud golfipalli talle suureks üllatuseks olla.

Lõõgastav Spaapäev

Veeda oma isadepäeva spaas isaga koos. Võib pakkuda selliseid tegevusi nagu massaaž, saun, võimlemine ning veesõidukid, et täiuslikku kvaliteetset aega veeta.

Isadepäeva Keskkonnateadvus

Kas meie isa pöörab tähelepanu keskkonnale ja järgib rohelisi ideid? Siis on võimalus talle üllatuskohting looduskaunis kohas, et tähistada temale meelepärast isadepäeva.

Komplekt Joonistamine/Uuesti Tolmuseks Muutunud Tööriistu

Kui see suvel isapoolne töömehepisik on külmunud, siis võib võtta appi mõnd kunsti või käsitöö projekti, et midagi vana värskeks muuta. Kui ka keegi tavalisemas ehitusprojektis ei leia peidetud naudingut, siis võib valida uue teekonna ja pakkuda isa loovale eneseväljendusele mõnda värsket lähenemist.

Wakeboarding Või Veetus Aluastel

Veetus on suurepärane viis koos lõbusalt aega veeta. Kui isa hindab veespordid, vib võiks tema jaoks organiseerida wakeboarding sessiooni või paaritunnise veetuse alusel veidi kogemust koguda.

Kohvikuleti Valmistamine

Ideaalse isadepäeva tordi või koogi valmistamine on suurepärane võimalus oma armastust väljendada. Võib kohvikuleti ehitada ja mitmeid omapäraseid, maitsvaid kooke, suupisteid, puuvilju ja maiustusi pakkuda.

Tremendous Slaavi Grillpartii

Lõpetuseks, kui sa ja isa ning sõbrad peate meeleldi kogu päeva õues, siis miks mitte korraldada Balkani-stiilis GRILLPARTEI? See on lihaarmastajate unistus. Suurt üritust on lihtne korraldada, kogu vajalikule toidule võib tellida ja eriloa korraldamiseks saab palgata DJ.

Seda pakutud valikut arvesse võttes, on kindlasti parim viis meie isadele tänui väljendamiseks nad koos meiega meelelahutuslikul viisil veeta mundske koosse kellegil kõht tühjaks jääks.