Nullkulu

Nullkulu

mida lugeda?

Mida lugeda

Sageli algab meie lugejate teekond lugedamissoovitusega. Enne kui jõuate nii kaugele, et otsustate, millist raamatut lugeda, peaksite endalt küsima: miks ma seda loen? Mida ma sellest saada tahan? Kas ma tahan end harida, lõõgastuda, inspireeruda või midagi muud? Selles artiklis anname teile soovitusi raamatute ja kirjanduse kohta, mida huvitav lugeda.

Harivad raamatud

Harivad raamatud aitavad meil pidevalt õppida ja areneda. Nende hulka kuuluvad justkui entsüklopeediad, ajaloolised faktid, teadustekstid, inseneeria- ja programmeerimisalased raamatud. Kui teil on huvi tehnika vastu, soovitame lugeda “Elon Musk: Tesla, SpaceX ja võitlus tuleviku pärast” autorilt Ashlee Vance. See on lummav jutustus innovaatorist, tänu kellele on võimalik avastada kosmost ja alternatiivseid lahendusi loomulikele probleemidele.

Inspireerivad raamatud

Kui peale pikka tööpäeva koju jõuate, vajate vahel midagi inspireerivat, mis teid rikastaks. Äriraamatud, näiteks alates „Kuidas olla kõikepõletav juht“ autorilt Garry Kellerist ja Jay Papasanist, kuni “E-Myth Revisited” autorilt Michael E. Gerberini, on paljude inimeste jaoks inspireerivaks lugemiseks. Need raamatud annavad teile vaimse tõuke ja motiveerivad teid saavutama oma eesmärke, muutes samal ajal oma mõtlemist ja suhtumist ärisse.

Ilukirjandus

Õhtul lõdvestamiseks on hea lugeda ilukirjandust. Ilukirjanduslikud raamatud on suurepärane võimalus loovuse suurendamiseks ja emotsionaalse intelligentsuse arendamiseks. Lugege klassikalisest knihvist nagu “Näärid Carol” autorilt Charles Dickensist või lugege Faulkneri “Leiresiga Laksab”.

Eneseabi raamatud

Eneseabi raamatud on nagu teedjuhised eneseteadvuse kaardistamiseks. Neist raamatutest saate teadmisi eneseabist ja enesejuhtimisest. Kas olete kunagi tundnud, et mingi võti teie elus ei klapi? Paul Dowersi raamatu “Maailma parim eneseabiraamat” saate tõhusalt ja kergesti edasi liikuda.

Biograafiad Autobiograafiad

Biograafiad ja autobiograafiad aitavad teil mõista maailma teiste silmadega, võimaldades teil võtta kasutusele teiste kogemused, et pakkuda oma elu algatust, mis on parem ja inspireeriv. Kui olete ajaloohuviline, siis soovitame lugeda Sapiensi ajalugu autorilt Yuval Noah Hararist, mis annab ülevaate inimkonna ajaloost superkaasaegses perspektiivis.

Loodetavasti pakkusid meie soovitused lugejatele inspireerivat ja huvitavat lugemist. Igale raamatule tasub anda lootust, et see võib teile anda midagi, millega saate oma elamist edasi toetada. Lugege loodetavasti kõiki neid raamatuid ja andke endale võimalus avastada uusi mõtteid ja teadmisi.