Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida vanematele?

“mida kinkida vanematele” – Parimad kingitused viitadele, mille puhul saab kindlasti garanteerida nende armastust ja rahulolu

Vanematele kingituste valimine on alati olnud üks kõige raskemaid asju, mis on tehtud. Oleme kõik olnud olukorras, kus meil on vaja leida kingitus viitadele, kuid mida meile on antud, pole piisavalt ideid või isegi sobivaid ideid. Õnnistatud peamised kampaaniad, eelarve vastused, mõnikord viitade soovid ja loomulikult kingituse klassifikatsioonid võivad kõik koos olla ja võivad teid veelgi rohkem eksitada.

Täna räägime sulle kõigest, mida pead teadma kõige paremini toimivatest viidete kingitustest. Kas sa oled noor ja vajad kingitust oma vanematele või sa oled vanem endale ja vajad kingitust oma vanematele – see artikkel on kõigile ja koosneb valitud kingitustest, mis sobivad just neile, keda kõige enam armastate.

Esiteks vajame universaalset ideed, mis sobiks kõigile igas vanuses vanematele, olenemata sellest, kas nad on maiasmokad või terviseentusiastid. Mõni ettepanek oleks nendest:

Piparmündi jäätisemasin: Vanemad armastavad jäätist. Osta neile piparmündi jäätisemasin ja saad kindlasti teha nende päeva rõõmsamaks.

Filmiklassika raamat: Osta vanematele armastatud filmide klassikaraamat, mis on nende lapsepõlvest pärit.

Kohvimasin: Vanemad, kes armastavad kohvi, hindaksid kindlasti kohvimasinat.

Personaalne portree joonistus või maal: Vanematele meeldiks kindlasti portree joonistus või maal, mis on neid kujutatud, või midagi olulist, mis neile meeldib.

Luksuslik veinikomplekt: Üks hea mõte oleks veiniavaja ja klaaside komplekt – see oleks suurepärane kingitus vanematele, kes armastavad head veini ja mis veelgi parem, saavad mäleta oma lapsi, kui neid kasutavad.

Need on vaid mõned universaalsed ideed, kuid iga vanema jaoks on seal midagi erilist. Allpool on 15 head vanematele kingitused, mis on suurepärased ideed ja mis võivad teie armastatud emadele-isadele rõõmu tuua.

I osa: Mida kinkida viitele, kes on maiasmokk

Vahuveini ja šokolaadikomplekt: Kellele ei meeldi šokolaad ja vahuvein? Kinkige oma vanematele klaaspudel vahuveini koos šokolaadikomplektiga.

Tordilõikur: Tufflemuffini lõikur, cupcakesi osi ja muud maiustused! Tordilõikur oleks kindlasti väga atraktiivne kingitus neile, kes armastavad magustoite.

Popcornimasin: Iga viide armastab filme, kuid miks mitte pakkuda neile koduse kino teatride kogemust? Popcornimasin sobib suurepäraselt nende õhtute jaoks, mil nad on kodus lõõgastumas.

Kinkekorv: Tee korv, kus on kõik viimased maiuspalad, et rõõmustada oma vanemaid. Võite osta või teha kingituse sõltuvalt nende maitsesta.

Maiustuste tegija: Kui teie vanemad armastavad süüa ja armastavad ka magusaid asju, siis võiksite kaaluda maiustuste tegijaga. Näiteks šokolaadiskeemi või -trühvleid või isegi martsipani!

II osa: Mida kinkida viitele, kes on terviseentusiastid

Fitnessrull: Kinkige oma vanematele fitnessrull, mida nad saavad kasutada oma igapäevastes rutiinides, et aidata vabaneda lihastest ja aidata vähendada stressi.

Südameritmi jälgija: Võite osta südameritmi jälgija, mis aitab neil jälgida oma südame tervist, kuna need on olulised vanemad.

Nutikellad: Nutikellade populaarsus on muutunud ja terviseentusiastid armastavad neid. Kasutatakse sporditegevuseks, mõõdetakse pulssi ja sammu numbrit.

Jalutuskäik koos koeraga! Käige vanematega igapäevases jalutuskäigus, et teha koos harrastusi ja jääda heasse füüsilisse vormi.

Tervislikud köögivahendid: Paljud terviseteadlikud inimesed armastavad tervisetooteid ja kasutavad spetsiaalseid köögivahendeid, nii et kinkige oma vanematele tervislik toit.

III osa: Mida kinkida viitele, kes on loodusesõbrad?

Koopaekskursioon: Kui teie email on loodusesõber, kinnitage ekspertide juhendamisel koopaekskursiooni, muutes selle seikluslikuks ja meeleolukaks.

Naiste ja meeste matkakomplekt: Kinkige vanematele matkakomplekt, et nad saaksid enne pika matka tehes koos loodust nautida.

Sõit pargiüüsi: Kui teie vanemad armastavad loodust, siis miks mitte rentida sõitu pargis või sõita jalgrattaga, et nad saaksid neid heledaid värvilisi lehti nautida.

Binoklid: Võimaldage oma vanematel vaadata loodust binoklitega, et näha silte ja olemiselt võimalikult head vaadet. See ütleb, et see on kindlasti üks väärtuslikke kingitusi.

Raamat reisimise kohta: Kingi neile raamat, mis räägib reisimisest ja seiklustest ning kõigest, mida nad peavad teadma reisimisest, kui nad seda armastavad.

Loe edasi ja proovi otsida sobivaid kingitusi, mis sobiksid nende huvide järgi!

Järeldus

Kingituste otsimine ei pea olema raske. Peale ühiste pühade, võivate aastapäevade, sünnipäevade ja muude sellelaadsete sündmuste kingituste kinkimist võite leida edukaid kingitusi, kui võtate arvesse seda, mis teie emale-isale kõige rohkem meeldib. Tunnustage nende huvisid, uurige, mis neile meeldib ja kindlasti leiad ideaalse kingituse, mis tekitab juhile rõõmu ja rahulolu. Siinkohal veel kord korrigeerime kõike viieteistkümne ideedega, mis saavad aidata teha teie kingitused vanematele minna sujuvamalt ja võluvamalt.