Nullkulu

Nullkulu

mida naisele kinkida?

“Mida naisele kinkida” – kingitusideed mis rõõmustavad naiste südant

Tere kõigile! Kas oled kunagi olnud olukorras, kus vajad kingitusi naistele? See võib olla keeruline ülesanne, kuid see ei pea nii olema. Selles artiklis anname teile mõningaid kingiideid, millega saate rõõmustada naiste südant.

Kingitusi valides on oluline meeles pidada, et see peab sobima kingituse saaja isiksusele. Samuti peaks kingitus olema praktiline, eelistatavalt midagi, mida saab kasutada igapäevaselt. Järgnevalt toome välja mõned kingitused vastavalt hinnatasemele.

Kingitused kuni 20 eurot

Kui otsite kingitust, mis on taskukohane, kuid siiski praktiline, siis on paar sokke või villase mütsi kinkimine hea valik. Lisaks võite kaaluda taldrikute kaunistamiseks mõeldud tassi või tasside komplekti. Kui kingisaaja armastab lugeda, võite kinkida raamatu või poekoti.

Kingitused 20-50 eurot

Kui soovite kulutada rohkem raha, siis sobib rahakott või värskendav kehakreem. Kui kingisaaja hindab käsitööd, võite kinkida filigraanseid kaunistusi või ilusaid klaasist küünlajalgu. Kui kingisaaja on kohviarmastaja, võite kinkida kohvikuubikute komplekti või uue termoskruusi.

Kingitused 50-100 eurot

Kui teil on eelarve suurem, siis võite kinkida kingisaajale nutikella või ilusad ja mugavad jalatsid. Kui kingisaaja hindab kosmeetikat, võite kinkida kvaliteetset huulepulka või luksuslikku parfüümi. Kui kingisaajal on koduloom, võite kinkida tõeliselt pehme koera- või kassiteki.

Kingitused üle 100 euro

Kui soovite kinkida midagi tõeliselt erilist, siis võite kaaluda hematiitkäevõru või luksuslikku nahkjopet. Kui kingisaaja hindab kunsti, võite kinkida raamitud maali või fotoprinti. Kui kingisaaja on spordimees või -naine, võite kinkida jõusaalitrenni või joogakursuse.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks, kingitused naistele võivad olla erinevates hinnaklassides ja tuleks valida vastavalt kingituse saaja isiksusele. Kingitus peaks olema praktiline ja midagi, mida saab kasutada igapäevaselt. Loodame, et meie kingituste ideed aitasid teid leida sobiva kingi ja teete kellegi rõõmsaks.