Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida ülemusele?

Mida kinkida ülemusele

Tähelepanuväärne aeg aastas hakkab saabuma, jõulud on ukse ees ja kingisaajate nimekirjad on koostatud. Mõnikord võib olla keeruline leida sobivat kingitust inimestele, keda te ei pruugi hästi tunda, eriti ülemusele. Kas see peaks olema lihtne žest või midagi suuremat? Oleme käesolevas artiklis kokku pannud mõned ideed, mida teie ülemusele kingiks osta.

Isikupärased kingitused

Kas olete kunagi proovinud ülemuse jaoks välja valida kingituse, mis oleks isikupärane? Seda tüüpi kingitused on sageli kõige mälestusväärsemad ja mitte ainult ei näita neid, kui palju sul hoolid, vaid ka aidata tal tunda end erilisena. Kaaluge kingituse andmist, mis töötati välja just tema jaoks; see võib olla midagi lõbusat, näiteks personaliseeritud kruus täis tema nime või sobiva naljaka ütlusega.

Kohvikann

Kas teie boss on tõeline kohvijooja? Kui vastus on jah, siis võib rääkida just kingist, mis teda rõõmustaks üle kõige. Uus, eriline kohvikanne on suurepärane valik. Tehke sellest isikupärane, ostes voolavaima kohviga spetsiaalse kingipakendi ning tema lemmikkohviubade padja. See on kindlasti kingitus, mis jääb talle meelde väga pikka aega.

Elamuskingitused

Elamuskingitused on ideaalsed nende jaoks, kes soovivad hoiduda kaubanduslikest kingitustest. Ärge unustage, et elamine on mõningate inimestele palju hinnatum kui materiaalne asi. Uurige tema huve ning leidke midagi, mis sobib talle – kas on see unustamatu öö tantsuklubis või ühepäevane linnade avastamine provintsis. See kingitus piirab kindlasti tema igapäevaseid rutiine.

Nutikell või nutitelefon

Kas teie ülemus on tehnoloogia fanaatik? Nad tahavad alati omada kõige uuemat tehnoloogiat ning helistada kõigil oma jagatud koosolekutel iPadi kaudu. Kui see võib olla tähtis, kaaluge nutikella või nutitelefoni ostmist. See on suurepärane ja kallis kingitus, mida võib tõesti tunda ta püüdlustest ning liikumisest kaasaegse maailma trendidega.

Isiklik lõhn

Parfüüm pole alati ülemusele sobiv valik, kuid see on selline kingitus, mida võib esitada ka kindlal moel. Kas tal on mõne brändi “salajane” austaja? Või kas tema hiljutine vestlusetera teiega hõlmas temaatikat lõhna kohta, mida ta on viimasel ajal proovinud? Kui vastus on jah, siis võib parfüüm olla üks sobivamaid valikuid kingituseks. Kui jah, siis kaaluge parfüümi ostmist, mis sobiks tema olemuse ja stiiliga.

Kui olete oma valiku teinud ja kingituse wrapinud, siis ei unusta kaardist, millele saate lühidalt soovida rõõmsaid jõule ning jätta kaks rida, et lisada rohkem personaliseeritud kingitusteavet. Õige kingituse valimine on mõnikord keeruline, kuid selle protsessi peaks saama teile anduma ka veidi lõbu. Mis puutub aga kingituse valikusse, siis oluline on meeles pidada, et kingi saaja hindab seda kindlasti Teie jõupingutusi.