Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida töökaaslasele?

Mida kinkida töökaaslasele – 15 Parimat Ideed

Töökohad on üks koht, kus sa veedad suurema osa oma ajast. Sellepärast on oluline, et sul oleksid korralikud suhted oma töökaaslastega. Olgu see lihtsalt tavaline vestlus pealelõunase kohvi ajal, või lõbus peale tööd väljas käimine, võib õige kingituse tegemine teie vahelisi suhteid tõeliselt tugevdada. Vaatame lähemalt, kuidas valida õige kingitus oma töökaaslase jaoks.

Isikupärane kohvimug

On vaid mõned inimesed, kes ei armasta hommikuti nautida tassikest värskelt valmistatud kohvi. Seepärast oleks kohvimug kena ja isikupärane kingitus. Võite ette kujutada, kuidas teie töökaaslane hommikul tassi kohvi juues meenutab just teid.

Mõnus pehme kampsun

Kui otsid midagi pehmet ja mugavat, siis mõnus kampsun on selles osas ideaalne valik. Kui sa tunned, et tavaline kampsun pole piisavalt isikupärane, siis mõtle näiteks töökaaslase lemmikvärvile.

Stiilne käekell

Mida võib veel töökaaslasele kinkida kui midagi, mis tuletaks meelde, et aeg on kullaväärtustega. Käekell on praktiline ja stiilne kingitus, mis sobiks kindlasti igale töökaaslasele.

Kontoritarbed

Enamik meist kulutab töötades palju aega kontoritarvetele. Seetõttu oleks tore anda oma töökaaslasele nt uus planner, mis aitaks neil end paremini organiseerida, või tänava ja väravate meeldetuletussüsteem, et nad kodus hõivatud ei oleks.

Tervislikud suupisted

Toidukorrad võivad kontoris tihti läbi minna, nii et miks mitte anda oma töökaaslasele mõned tervislikud teemandid, nagu näiteks proteiinipallid nende jõusaalirutiini toetamiseks või köögiviljakrõpsud.

Kaunid taimed

Taimed võivad lisada kontoris või koduses tööruumis värvi ja looduslikku õhkkonda ning teadustatakse ka nende positiivset mõju töökeskkonnale ja tervisele. Seetõttu võiks asetatud taim lõbus ja samas tervislik kingitus igale töökaaslasele.

Kohaselt sobiv raamat

Leia raamat, mis vastaks tema huvidele ja vajadustele, olgu see siis toiduvalmistamine, tervis, eneseabi või kasvõi ulme-romaanid. Iga töökaaslase jaoks on kirjeldatud tüüpi raamat.

Isikupärase tänukaardi koostamine

Mis võiks olla rohkem isikupärane kui koostada oma töökaaslasele tänukaart. Selles võite kirjutada oma sõnumi ja tundeid, mida te tunnete nende suhtes ning kuidas te hindate nende pingutusi.

Värskendav lõhnal difuuser

Aroomiteraapia on saamas populaarseks kogu maailmas, ning lõhnav difuuser võib ju tööpingetest vabanemiseks lisada natukene paremat hingamist juurde.

Tegelusblokk

Tõenäoliselt pole aknakontoris mitte kedagi, kellel poleks mõni vabahetkel tegelust – olgu selleks siis sudoku, mandalate värvimine või ristsõnad. Tegelusblokk on täpselt see kingitus, mida teie töökaaslane on alati tahtnud, kuid pole kunagi eelarve kleepuvust lubanud.

Segakohvipakk

Kui katsuda leida tasuta midagi, mida teie töökaaslane tõepoolest hindaks, siis miks mitte proovida segakohvipakki. Kõik, mida vajad, on kvaliteetne korv või kinkekott ja mõned kottide segud.

Ergonoomilised lisaseadmed

Istudes tööl palju tunde, on tervis sellega seoses oluline aspekt. Kuvarfiltrit, mis vähendab silmade pinget ja kõrvaklappide filtrefüsiüdi, võivad pikas perspektiivis aidata vältida kõrvulukustust ja peavalusid.

Nutikell

Nutikellad on viimase kahe aasta jooksul populaarsust kõikjal kogunud, sest lisaks tavalistele funktsioonidele nagu kellaaeg näiteks kalorite loendamine ja sportimine, võimaldavad need seadmed oma kasutajaid mütoloogiliste konversatsioonide abil paremini tundma õppida.

Mõnus sall

Külmemal ajal hindatakse kõrgelt ka sooja ja mugavat salli, just soojuse andmise pärast kaelastunutesse, kui ka stiilsete lisainfotena.

Trendikad kõrvaklapid

Kõrvaklapid on töökoha tarvikute hulgas üha populaarsemaks muutunud tänu oma stiilile ja funktsionaalsusele, lisaks veel võimalus oma tempos muusikat kuulata ja omaette olla lõunapausi või eraviisilise ülesande ajal. Trendikas disain annab terve komplektile veel üdini värskust juurde.

Kokkuvõte

Töökaaslastele kingituste tegemine ei pea olema keeruline, kui meeles pidada nende huvide ja vajaduste teadlikkust. Kinnitades, et kingitus on sobilik, võib õige valik tugevdada teie vahelisi suhteid ning näidata, et sa hindad ja tunned oma töökaaslast. Ole praktiline, loov ja asjakohaselt isikupärane, selleks, et kinkida õige õigus ja tänavandi päeva.