Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida teismelisele?

“Mida kinkida teismelisele” – hea kingiidee teiste seast eristumiseks.

Teismeliste premeerimine võib olla tõeline väljakutse paljudele vanematele ning täiskasvanud lähedastele. Lapse jaoks võib kingituste saamine olla väga oluline ning seega tahame, et neile unustamatud kinkidel oleks eriline tähendus. Sellest tulenevalt otsustasime koondada mõned soovitused teismelistele suunatud kingitustele, et aidata teil leida leida sobivaim variant. Järgnevad näpunäited on suunatud eelkõige vanematele ja lähedastele, kuid neist on abi ka ka leidmaks kingi ideed sõbrale, õele, vennale, sugulastele jne.

Tehnilised vidinad on alati teretulnud, kui räägime teismelistest. Nii et võib kaaluda digitaalset kella või arvutitaskut. Mängukonsoolid ja tahvelarvutid, digitaalsed kaamerad, juhtmevabad kõrvaklapid ja nutikellad on endiselt väga motiveerivad kingitused, mida meie noored jumaldavad. Moe ja ilutoodete poed võivad samuti olla tõeline pääste – rõivakauplustes on alati tüdrukutele ja poistele palju valikuid. Lisaks võib kaaluda kvaliteetseid sporditarbeid.

Raamatupoe külastamine on klassikaline kingitus, kuid tegelikult üsna hästi soovitud kingitus paljudele teismelistele. Üks kvaliteetne raamat võib ärata huvi noores lugejas, veetes tundide kaupa mõtlikult. Näiteks Harry Potteri sarja uus väljalase või noorele lugejale mõeldud raamatud aitavad aidata noorte lugejate huvi lugemise vastu. Ka populaarsed saated nagu “Stranger Things” on eeskujulik kingitus samade sarjade fännidele raamatualastes seiklustega kaasa elamises.

Veel üheks huvipakkuvaks kingiideeks on kinopileti kinkimine. Paljud noored naudivad oma vaba aega kinodes ning pakuvad seega väljapaistvat võimalust aja veetmiseks. Lisaks võivad kingitusvara vähem tuntud sündmused nagu teatrid, kino või muuseumid olla vapustavad ja jätta pikaaegse mälestuse.

Füüsilisest aktiivsusest huvituvad teismelised hindavad ka kõikvõimalikke interaktiivseid ja põnevaid kingitusi – kogemus on oluline. Näiteks võib kaaluda laser-tag- või bowlingsalvis põnevat vahepala, mis aitab lõõgastuda, omaks võtta spordielustiili või midagi, mis pakub täiesti uut väljakutset, nagu mõne tegevuse, näiteks autosõidu, kingimine.

Loomulikult on ka muusika kahtlemata noorte seas populaarne. Seega võid pakkuda noortele esinemise pileteid lemmikartistide või ansamblite kontsertidele. Lisaks saavad kingitused olla ka piletid väiksematele kontserditele, mis toimuvad lähedal asuvates pubides või klubides, pakkudes luksustelget.

Kokkuvõtvaid, nimekirja all olevate kinkide ja üllatuste hulka on tõesti piiramatult ning see sõltub ainult teie uudishimutust ja kujutlusvõimest. Loodame, et sellest artiklist saate häid ideid ja valmistate noorele unustamatu kingituse, mis jääb talle meelde pikaks ajaks. Soovime teile head avastamist ning kinkimist!