Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida teismelisele tüdrukule?

Mida kinkida teismelisele tüdrukule?

Teismelised tüdrukud on sageli suhteliselt nõudlikud ja raskesti rahuldatavad, kui tegemist on nende kingituste valimisega. Kuidas sa saad teada, mida kinkida teismelisele tüdrukule ja mida peaksid vältima? Selle artikli eesmärk on anda sulle mõningaid häid nõuandeid selles küsimuses.

Kingi midagi, mida ta saab koos oma sõpradega nautida!

Peale selle, et tüdruk tunneks end erilisena, tahab ta ka kingitusega seotud kogemust nautida. Võib-olla võid anda talle kinkekaardi kinosse, või korraldada talle koos tema sõbra või sõpradega meeleoluka ettevõtmise.

Kinkige midagi loomingulist!

Teismelised tüdrukud on loovad ning avaldavad oma kujutlusvõimet sageli rohkem kui täiskasvanud. Seetõttu võiks täiuslik kingitus olla midagi loomingulist. Kui ta on huvitatud joonistamisest, võid kinkida talle kvaliteetseid kunstitarbeid. Samamoodi võib hästi mõjuda kingitud gumball masin, mida ta saaks ise kaunistada.

Kingi midagi praktilist!

Kui sul on teismeline kätes, kes teab mida ta tahab ja vajab, võiks sobiv kingitus olla midagi praktilist. Näiteks mõni uus kodutehnika või uued sporditarbed, kui ta on aktiivne spordihuviline. Väga heaks valikuks oleks ka roosa karvane tekk, mida ta saaks kasutada lõõgastumiseks.

Kingi seiklus!

Teismelistele meeldib sageli adrenaliinirohkeid tegevusi, mis nende ellu vürtsi lisavad. Seega, kui sa tahad kinkida talle üliäge elamuse, võid korraldada talle erinevate tegevuste päeva, et ta saaks reaalseid adrenaliinipurskeid ja seda kogemuste mälestusena kaasa võtta.

Mänguasjad on alati kindel valik!

Mänguasjad võivad tunduda aegunud või alaealiste kingitustena, kuid tegelikkuses on mänguasjad igas vanuses inimeste jaoks hinnatud. Kui sulle tundub, et teismeline on liiga täiskasvanulik mänguasjade kinkimiseks, võid valida midagi sellist nagu pusle, või tüdrukutele mõeldud iluprille.

Ära vali midagi liiga isiklikku!

Kui sa pole teismelise tüdrukuga väga lähedane, võib isiklike kingituste valimine tunduda keeruline ja problemaatiline. Seega võid valida midagi, mis sobib igaühele, nagu lõhnaküünal või märkmik.

Lasku tal valida

Kui sa oled otsustusvõimetu, võid pigem osta kinkekaardi lemmikpoest või internetist, et teismeline saaks ise valida, mida ta tahab. See annab talle võimaluse otsustada ise, ja samal ajal tunnustab tema huvisid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et teismelise tüdruku kingi valimine pole kerge, kuid seda on võimalik teha. Parim nõuanne on pöörata tähelepanu noore daami isiksusele, huvi ning hobide kohta ja pakkuda midagi, mis eristuks kõigest muust igapäevaelust. Lase end juhtida loovust tõstvast ideest ja ära ajalised piirangud ei tohiks sind piirata. Kingi kired, unistused ja seiklused – nii teed sa oma tüdruku õnnelikuks.