Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida ristimise puhul?

Mida kinkida ristimise puhul?

Ristimine on oluline sündmus, kus kristlane võtab vastu usulise tseremoonia, eriti juhul, kui nad on lapsed. Sellel tähtsal päeval on tavaline traditsioon anda kingitus, kuid vahel võib olla keeruline leida õige kingiidee. Selles artiklis vaatleme mõningaid kingiideid, mis sobivad eriti hästi ristimiseks.

Fotoraam

Fotoraamid on alati hea kingitus, eriti kui tegemist on ristimise kingitusega. Pane fotoraam vahva sõnumiga ja lisaks pilt lapsest ristimisrõivais.

Ristimisrätiik

Kingi ristimispeol rätiik, mida laps saab kanda ristimisel ning hiljem isiklik element sahtlis säilitada.

Pärlid

Ristimispärlid on suurepärane võimalus anda midagi tõeliselt erilist. Seda võib kanda kogu elu.

Ristimisküünal

Ristimisjärgselt antakse lapsele küünal. Küünal võib olla ka kaunis disain ja eriline detail ristimispäeva tähistamiseks.

Piibliraamat

Kristliku tseremoonia keskmes on sageli Piibel. See on tohutult oluline kingitus, eriti kui Piibel on pühendatud sellele spetsiaalsele sündmusele.

Raha

Arusaadavalt ei pea kingitus olema alati midagi, mida laps hiljem käekoti kõrval kaasas kannab. Ristimise puhul on hea kingitus ka raha, mida laps hiljem enda iseseivaks tarbimiseks kasutada saab.

Karikas ja taldrik

Ristimispulmade traditsioon on süüa jooki ja süüa spetsiaalsetest ristimisnõudest. Nendeks võivad olla karikas ja taldrik, millel võib olla spetsiaalne kingitus peal.

Teemantkõrvarõngad

Eriti kui ristitav on tütarlaps, on teemantkõrvarõngad suurepärane kingitus, mida ta saab tulevikus kandma hakata.

Käevõru ristimiskivi või ristimiskihilise sümboliga

Ristimispäev on tavaliselt üks lapse elu olulisemaid päevi, mistõttu on sellega seotud elemendid ka erilisteks kingitusteks. Üks sellistest elementidest võib olla käevõru, mis on kaunistatud ristimiskiviga või ristimiskihilise sümboliga.

Ristimiskunistus

Seotud ristimispäevaga võib kingituseks olla ka ristimiskunistus, mis võib olla kuldne või hõbedane. Seda võib hiljem kanda erilistel sündmustel, nagu koolilõpetamine või pulm.

Kokkuvõte

Ristimispeol kinkimine on suurepärane võimalus austada seotust sellega, mida ristimine tähendab. Need kingitused toovad ristitavale rõõmu ja mälestusi. Vali just see, mis sobib lapsega priitsima.