Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida pulmaaastapäevaks?

Mida kinkida pulmaaastapäevaks?

Õnnitlused on kohustuslikud igale pulmaaastapäevale, kui paar tähistab veel üht aastat koos. Ja paljud inimesed leiavad, et kingituse ostmine on parim viis paarile tähistamiseks. Kuid pulmaaastapäeva kingi valimine võib olla raske ülesanne, eriti kui soovitakse kinkida midagi erilist ja meeldejäävat.

Selles artiklis anname Sulle praktilisi kingiideid, mida kinkida pulmaaastapäevaks – alates traditsioonilistest kingitustest kuni inventiivseteni. Oleme kindlad, et leiad siit midagi, mis paarile meeldib.

Lilled

Lilled on klassikaline kingitus, mida kinkida pulmaaastapäeval. Näiteks võib kinkida nende pulma lillede uuesti – nii kordub nende pulmapäeva ilus mälestus. Või vali lihtsalt nende lemmiklilled ning üllata neid rikkaliku lillekimbuga.

Fotoraam

Fotoraam on stiilne kingitus, mis kõlbab lapsepõlve fotode taaskäivitusest kuni nende hiljuti tehtud reiside piltideni. Võib ka grupeerida kogu igast aastast kogutud parimad fotod, kujundada neist võrratu fotoraamat ning kinkida kingitusena. See on kinke, mis annab sõnumi, et hindad nende ühist teekonda ning soovid, et nad hoiaksid koos veedetud aega meeldejäävaid mälestusi.

Reis

Kinkides võimaluse koos reisida, kingid Sa paarile suurepärase võimaluse laadida oma patareisid. Reisimine võib olla eriline hetk, kus nad saavad veeta aega tähelepanu keskpunktis ning tunda end armastatuna. Need võivad olla eksootilised reisid või lihtsalt mingi uue koha avastamine Eesti sisemaa matkades.

Kvaliteetne veinikomplekt

Vein on ideaalne kingitus pulmaaastapäevaks, eriti kui paar on tõsine veinisõber. Kui võimalik, kinkige paarile kvaliteetne veinikomplekt ning tehke sellest eriline sündmus. Näiteks võib kutsuda neid endale külla, korraldada veinide maitseks ning allkirjastada veinide kallal arutlev ajaveetmine oma eriliselt ehitud veinipokalitega.

Toidupakk

Toidupakk on huvitav kingitus, mis sisaldab erinevaid gurmeesnäkke, suupisteid, juustu jne. See on eriline ja ilmselt seetõttu, et paar saab nautida erinevaid maitseid. See kingitus annab ühise kogemuse, mis on nii meeldiv kui ka ilus.

Isiklik mälestuseseme

Isiklik mälestuseseme on suurepärane kingitus, mis rõhutab pulmaaastapäeva isiklikkust ning paarile ka erilisust. Kinkige midagi personaalset. Näiteks saab selleks ka paariliste pildid, rinnamärgid, võtmehoidja jne. Kindlasti pane mõistusega ning pane rohkelt kujutlusvõimet.

Massaaž

Massaaž on hea võimalus pakkuda paarile lõõgastust, see on suurepärane kingitus pulseerivat eluviisi elavatele paaridele. Kinkides neile kinkekaardi mõndasid kaubanduskeskustesse, et nad saaksid lõõgastuda, meelt lahutada ja ajupuhkust saada. See aitab neil tunda end lõdvestatuna oma igapäevase elu stressile ja kohustuste kaalule.

Kokkuvõtteks

Pulmaaastapäeva kingitust valides, peab meeles pidama, et see peab olema eriline ja isiklik. Leia ideaalne kingitus, mis väljendab sõnumit, et hindad partnerite koos veedetud aega, armastad nende eluviisi ning tõlgib teekonna eriliseks kogemuseks. Pulmaaastapäevad võivad tunduda rasked, kuid alati saad leida ideaalse kingituse, kui tead mis kannab neid ennast.