Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida poisssõbrale?

“Mida kinkida poisssõbrale” – Kõike, mida pead teadma

Kui oled poisssõbrale kingitust otsimas, siis tea, et see võib olla üks paras peavalu. Mida sa ikka kingiksid mehele, kes paistab juba kõike olematut omavat? Õnneks on sellel teemal juba päris palju meediajutte olnud, kuid siin on veel mõned soovitused, mis sind sellel raskel missioonil abistada võivad.

Hinnakirjad – Mis on Sina jaoks õige?

Esiteks on väga oluline mõelda hindade peale. Kui sul on eelarve, siis pole mõtet vaadata välja midagi, mille hind on liiga kõrge. Samas, kui otsid midagi tõeliselt erilist, võiksid lasta end vabamalt tunda.

Riideid ei tasu kinkida

Kuigi riided on ilusad ja võivad lahendada sõbra garderoobi probleemid, pole need just kõige originaalsemad kingitused. Enne kui otsustad uue särgi või pintsaku kasuks, ole kindel, et see sobib 100% tema stiiliga.

Tehnilisi vidinaid, millega poiss saab oma hobisid teha

Poisid armastavad tehnilisi mänguasju. Olgu selleks droon, mängukonsool, spordirõivad või kõrvaklapid. Otsige tegevusi või harrastusi, millega teie poisid on seotud ning kingituse valik saab olema üsna lihtne.

Kui lisaks soovite ka praktilist kingitust, siis võite letti visata näiteks trimmerid, pintsakupuhastid, tööriistad ja muud asjad, mida ta igapäevaselt kasutab.

Eriti isikupärased kingid

Kui sulle tundub, et tavalised kingitused ja vidinad pole piisavalt erilised, siin on mõned isikupärasemad soovitused.

Raamatud – Isiklik valik ulmefännile või rajakaardid harrastajale.

Reisid – Eriline kink, mis sobib puhkust armastavale poisile.

Kinkekaardid – Valida saab viimase aja populaarseimate teenuste ostuvõimaluste vahel.

Pildiraamid – Mis oleks parem kingitus, kui sõbra kõrval on tema armsad pildid?!

Lõpetuseks

Otsustades sobiva kingituse üle, on kõige tähtsam annetaja soov ja tundeid. Võta endale aega ja hinda oma võimalusi. Oled sina kõige parem valija, kui sa tunned kingitusepäitud sõpragi enda käe läbi. Kingitust valides pole päris alati hinnalipiku suurus see, mis kõige olulisem!

Kui oled otsustanud, mida kingid, leia sobiv kaup – Amazonis, e1.ee, ebay.ee, safira.ee – need kõik on toredad veebipoed, mis võivad aidata leida just selle erilise kingituse.

Loodan, et see artikkel oli sulle kasulik ja aitab leida ideaalse kingituse oma poisssõbrale. Edu selles olulises protsessis!