Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida lasteaiaõpetajale?

Tere kõigile!

Kõigepealt tahaksin tänada kõiki lasteaiaõpetajaid, kes teevad iga päev suurepärast tööd meie laste kasvatamisel ja õpetamisel. Teie töö on hindamatu ja te olete tõeline kingitus meie ühiskonnale. Seetõttu on see artikkel pühendatud just teile.

Kuid nagu me kõik teame, võib olla keeruline valida kingitust eriti siis, kui otsime midagi täiuslikku inimesele, kellele on juba nii palju kingitusi antud. Selleks oleme siia kokku kogunud mõned parimad ideed, mis kindlasti teile ja teie kolleegidele meeldivad.

Kingitus ideed:

Puuviljakorv – Kõigi terviseks on puuviljakorv alati suurepärane kingitus. Täisvitamiinid rõõmustavad kindlasti teie lasteaia kolleege.

Jõulukaunistused – Kui soovite midagi väga isikupärast kingituseks teha, võite valmistada kena jõulukaunistuse, mis sobib lasteaia ruumidesse.

Hooldusvahendid – Kõik lapsed armastavad käelise tegevusega tegelemist ja see võib sageli tähendada määrdumist. Seetõttu on suurepärane kingitus kvaliteetsed hooldusvahendid, mis aitavad hoida lasteaia ruumid alati puhtana.

Kodused küpsetised – Kui olete loov inimene, võib-olla soovite valmistada maitsvaid koduseid küpsetisi oma lasteaiakolleegidele. See on alati väga isiklik kingitus.

Ehteid – Kui teie kolleeg on armas naisterahvas, võiksite osta talle kaelakee või kõrvarõngad. Siiski, ei tasu piiri ületada ega valida liiga kalleid ehteid, sest lasteaia õpetajate palk ei ole kõige kõrgem.

Meie soovitused:

Valige kingitus, mis sobib hästi lasteaia keskkonda. Lasteaedades peab kõik olema turvaline ja sobiv ning nii peaks ka teie kingitus olema.

Enne kinkimist tasub üle küsida, kas keegi teine teeb juba samasugust kingitust või on laps võib-olla ka midagi kinkinud.

Kui kink on ehk ühine ühekordne kingitus lasteaia õpetajatele, siis kindlasti tuua rohkem kui üks kingitus. Nii näete, et mõtlesite tõepoolest kogu meeskonnale.

Samuti on väga tähtis mõelda meeskonna suurusele ja vajadusele. Kui lasteaias töötab suur hulk õpetajaid, siis võib-olla oleks parem valida suurem kingitus kui kingitus igale õpetajale.

Ja ärge unustage kaartidele kirjutamist. Kirjutage tänusõnad lasteaias töötavale meeskonnale, andes neile teada, kui palju te nende tööd hindate.

Kokkuvõttes on lasteaia õpetajatele kingituste tegemine tundeline ja raske ülesanne, kuid andes neile väike kingitus, võivad nad tunda end väärtustatuna ja motiveerituna jätkama häid töötulemusi. Loodan, et meie soovitused aitavad teil teha enda kolleegidele rõõmu.

Kui teil on veel mõtteid või soovitusi, siis võib neid alati jagada kommentaarides. Edu kingituste valimisel!