Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida lasteaia õpetajale?

Mida kinkida lasteaia õpetajale?

Lasteaed on ilus ja hubane koht, kus väikesed mudilased saavad oma esimesed naeratused, kogemused ja teadmised. See on koht, kus nad kohtuvad oma esimese õpetaja, kes näitab neile maailma ilu ja õpetab neile mõningaid hämmastavaid asju. Seetõttu on õpetajatele südant soojendav kui vanemad näitavad hindamist, andes neile väikese kingituse.

Kuid mis on parim kingitus lasteaia õpetajale? See artikkel loob mõned parimad kingiideed ning annab ka mõned kaalutlused, mida pidada silmas kingituse valimisel.

Õpetajale sõnumitega kingitused

Vanemad saavad teha kingituse eriliseks, andes õpetajale personaliseeritud kingituse, mis väljendab nende tänulikkust. Kõige populaarsemad personaliseeritud kingitused on õpetajatele mõeldud sõnumitega pildiraamid ning tassi ja viskeliini komplektid. Selline kingitus aitab õpetajal meeles pidada oma olulist tööd.

Lillede ja taimede kinkimine

Lilled ja taimed on alati populaarne kingitus igasugustel sündmustel ja ei ole erandiks õpetajatele kingituste ostmisel. Enamik õpetajaid naudivad taimede ja lillede kasvatamist, seega poleks halb mõte kinkida neile terve taim. Teist võimalust võib näha selleks, et rühma vanemad annavad rühmatuppa suurema taime poti, kuhu vanemad saavad panna oma rühma pildi sisse.

Eksklusiivsed käsitöövaibad

Üks suurepärane kingitus, mida võiks lasteaia õpetajatele kinkida, on mõni käsitöö, mis annab jumaliku puudutuse. Näiteks käsitöövaip, mille rühma vanemad kingivad võiks paigaldada rühma keskkohta. See kingitus tuletab õpetajatele meelde nende raskuste tundi, mil nad tegelesid käsitööga, et rühma keskkohta kaunistada. Teine kaalutlus oleks mõni näputöö või isegi mõni laste kingituseks tehtud käsitöö, mida õpetaja saaks kas riputada õpetaja seinale või rühmaga kaunistada.

Huvitavad raamatud

Sel ajal, kui lapsed mängivad, on õpetajatel tavaliselt palju aega enda õpetamiseks, õppimiseks ja ennast arendamiseks. Oleks tore kingitus, kui õpetaja saab lugeda midagi, mis talle huvi pakub või õpetaks neile midagi uut. Mitu raamatut, ning kui suures mahus, see peaks olema… Tähtis on mõelda, et kingituseks valitu õpetaja tunneks huvi kõnealuse raamatu vastu.

Mugav ja toitev puhkus

Lasteaia õpetajad kulutavad päevade kaupa suurel määral energiat ja nende töö on füüsilis-selt aktiivne. Kui vanemad soovivad õpetajale midagi praktilist kinkida, siis võiks kaaluda mõnda mugavat kingitust nagu massaaži või spaa-käälikuga kinkekaart. Teist võimalust võiks kaaluda selline kingitus nagu tervislik snäkkide korv, mida rühmas viibides saavad kõik osa.

Kokkuvõtteks saab öelda, selleks, et leida parim kingitus lasteaia õpetaja jaoks, tuleks teada õpetaja individuaalseid huve ja soove. Kui valik on tehtud õigesti, saab kingitud ese aidata õpetajal silma särama panna ning tänutunnet välja näidata. On ka tähtis meeles pidada, et kõige tähtsam kingitus rühmades on vanemate, laste ja õpetajate hea suhtlemine ja koostöö.