Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida kooliminejale?

Mida kinkida kooliminejale?

Algus aasta saabub sageli kiiremini kui oodata oskame. Me kõik teame tundeid, mis kaasnevad lapse esimese koolipäevaaga. Emotsioonid on kõrged nagu veerand miili tornid ja sellega seoses tekib küsimus: mida kinkida kooliminejale? Milline kingitus oleks parimaks meenutuseks tema esimesest kooliaastast? Noh, meil ei ole aimugi, mis pakub teie lapsele kõige rohkem rõõmu, kuid meil on teile mõned mõtted, mis aitavad teil otsustada, mis võiks olla sobiv kingitus teie lapsele.

Uus seljakott

Kui laps alustab oma esimest kooliaastat, vajab ta uut seljakotti, millesse mahutada kõik tema kooliasjad. Tutvuge oma lapse lemmiktegelastega ja valige seljakott, mille disain meeldib teie lapsele kõige rohkem. Veenduge, et seljakotil oleks piisavalt taskuid raamatutele, pliiatsitele ja kindlasti ka piisavalt polsterdust selga panemise kohtadele.

Nutikell

Nutikell on hariduslik kingitus, mis pakub teie lapsele palju võimalusi. Lisaks kellaomadustele nagu kellaaeg, äratus ja taimer, saavad lapsed nutikellalt muusikat kuulata, telefone vastu võtta ja treeninguid jälgida. Nutikell aitab ka lastel jälgida oma päeva pikkust ja suunab neid orastavale elustiilile. Kuid pidage meeles, et kuna nutikellad on mõeldud vanematele lastele, tuleks hoolikalt valida sobiv mudel.

Isikupärastatud hõbe lusikas

Eestis on olnud kombeks kingitada koolilastele hõbelusikaid – see on traditsioon, mis ulatub tagasi aastakümnetesse. Enamik hõbelusikaid, mida müüakse koolilastele on isikupärastatud- graveeritud lapse nime või sünnikuupäevaga. Hõbelusika kinkimine on kindel viis tähendusrikka külje lisamiseks teie lapse esimesse kooliaastasse.

Kontoritarbed

Teie lapse esimene kooliaasta on õige aeg tutvustada teda kontoritarvetega. Hankige talle mõned pliiatsid, markaatorid, kustutavad markerid ja värvilise paberi. Võite ka soetada talle väikese kohvitassi, et ta saaks võtta kaasa enda joogid kooli. Selline komplekt muudab lapse esimese kooliaasta palju lõbusamaks.

Sõiduriist (roller, tõukeratas jne)

Kui teie lapse kool on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, võiksite kaaluda kingitusena sõiduriista. Kui teie laps liigub iseseisvalt, on tõukeratas või roller suurepärane valik. Lisaks sellele, et ta saaks kooli minna oma uue sõiduriistaga, saab ta samal ajal mängida ja liikuda õuealal pärast kooli.

Järeldus

Tegelikult on palju kingitusi, mida saate oma lapsele tema esimeseks kooliaastaks osta. Kingitusena pole oluline hind, vaid see, et kingitus sobiks teie lapse maitsele ja oleks talle tähenduslik. Kuigi nad on praktilised ja funktsionaalsed, siis matemaatilised vahendid, sõiduriistad ja isikupärastatud kingitused on mõned populaarsed valikud. Lõpuks võite ka lasta oma lapsele valiku, mis kingitus võiks olla. Lase oma lapse fantaasial lennata ja anna talle võimalus valida endale kõige sobivam kingitus.