Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida juubeliks?

Mida kinkida juubeliks?

Juubel on tähis tähtis verstapost elus ning sellega kaasneb suur rõõm ja tähtsus. Kuid kahtlemata tekitab suurimat peavalu see, mida kingiks juubilarile valida. Selles artiklis aitame Sul leida sobiva kingituse erinevate juubelite jaoks ning inspireerime Sind oma ideedega.

Juubelite liigid:

Vaatame lähemalt, millised on erinevate juubelite tähistamise võimalused ning mis kingitused sobiksid igaks juhuks?

• 10 aastat – Alumiiniumjuubel

Auks 10 aasta möödumisele sobib just selline kingitus, mis kestaks tervelt 10 aastat. Näiteks võid vabalt valida küünlaid, klaasist või metallist esemeid, mis meenutaksid kinkija sõprust ja hoolitsust.

• 20 aastat – Paberjuubel

Paberist kingitused on traditsiooniliselt sobivad valik 20 aasta möödumisel. Näiteks võid valida raamatu, retseptivihiku, luulekogu või isegi ajalehe või ajakirja. Oluline on teha midagi, mis märgiks pikka aega kestnud sõprust ja spetsiaalset mälestust.

• 30 aastat – Helmedjuubel

Kolmekümne aasta möödumisel on mõistlik mõelda väljasõidule. Kindlasti ei tohiks unustada ka ilusat pärli ehet, mis meenutaks aastate kestnud armastust ja hoolitsust.

• 40 aastat – Rubiinjuubel

Rubiinist kingitus on kindel valik 40 aasta möödumisel. Ideid võib leida erinevates ehetetikettides, kristalliskulptuurides, shampoonides ja erinevates tervisepreparaatides. Oluline on valmistada kinkija tõelist armastust ja hoidmist.

• 50 aastat – Kuldjuubel

50 aastat abielu on tõesti suur sündmus ning teda tuleb tähistada kõige erilisemal viisil. Kingidada võid kullast kaelakee, plaadi või kellent, samuti võib olla sobiv kingitus ka reis lõunamaadele või lihtsalt mõni ilus õhtusöök. Kuldne kingitus on tõeline tähis kuldsetest aastatest.

Milliseid kingitusi valida erinevatele juubelitele?
aasta juubeline – alumiiniumkingitus
20 aasta juubeline – paberkingitus
30. aasta juubeline – helmed ja ehted
40. aasta juubeline – rubiinist kingitus
50. aasta juubeline – kullast kingitus

Olulised faktid kingituste valimiseks

Kingituste valimine on keeruline. See nõuab suurt täpsust ja mõistmist. Siin on mõned olulised faktid, mida tasub kaaluda.

• Kinkija hobi või huvi
Mõistlik on valida kingitus, mis sobiks kinkija hobide või huvidega. Näiteks armastab kinkija joogat, siis võite valida joogamati. Kui armastab rohkem toiduvalmistamist, siis võid valida ilusa ajakirja või retseptiraamatu.

• Asjakohad
Oluline, et kingitus oleks sobiv asjakohasest vihjest või sündmusest. Näiteks kui kingituse saaja on mõne spordialaga seotud, siis oleks sobilik kinkida talle spordivarustust. Teisalt, kui kingitus on laias laastus tervitus ja väike tähelepanu, siis on sobilikum valida midagi väikest ja delikaatset.

• Kingituse hind
Ilmselgelt on kingituse hind oluline aspekt. Muidugi ei pea alati kulutamaks palju raha, et teha paberile kena disainiga kaart või kinkida mõni ilus taim.

Kinkija hobi või huvi
Asjakohad
Kingituse hind

Kuidas valida eripakkumisi?

Järjest populaarsemaks saavad just eripakkumised. Näiteks restoranide eripakkumised jne. Siin on mõned olulised nõuanded, kuidas eripakkumisi valida.

• Kontrollige tähtaega
Kui tegemist on konkreetsete pakkumistega, siis tuleb alati kontrollida pakkumiste tähtaega, sest enamik pakkumisi ei ole avatud igal ajal.

• Kontrollige paketi sisu
Veenduge, et teie valitud eripakkumine sisaldaks just seda, mida arvate. Alati tuleks jälgida, mis sisaldub konkreetsetes pakkumistes.

• Kui midagi kahtlub, siis küsige juurde
Alati tasub muidugi küsida juurde, et olla kindel, mida osta, sest te ei tahaks omandada midagi, mis on teile mõttetu.

Kuidas valida eripakkumisi?

Järeldus

Juubeli tähistamine on tõepoolest suur sündmus kõigile. Kingituse valimine on keeruline, kuid teades erinevate juubelite sobivaid kingitusi on asi oluliselt lihtsam. Põhilised faktorid, mis mõjutavad kingituste valikut, on asjakohasus, kinkija huvid ja kingituse hind. Samuti on oluline mitte unustada eripakkumiste kontrollimist, et omandada parim kingitus, mis mõistlikult sobib juubeli tähistamiseks.