Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida inimesele kellel on kõik olemas?

“Mida kinkida inimesele, kellel on kõik olemas”

Kinkide valimine on aeganõudev ja tihti keeruline ülesanne. Eriti siis, kui kingisaaja tundub omama juba kõike, mida ta vajab või soovib. Seega, mida kinkida inimesele, kellel on kõik olemas? Selles artiklis anname Sulle mõned ideed selle kohta, kuidas sobitada kingisaajale sobiv kingitus ning kuidas tõeliselt rõõmustada selle isiku südant.

Kuidas valida kingitust?

Algatus ja soov kinkida midagi erilist kingisaajale näitavad selgelt, et hoolime tema heaolust ja on valmis paari minutiga sinna investeerima mõningase aja ja energiaga. Kõikide kingisaajate kinkimine on aga keeruline ja eriliselt vastutusrikas. Seepärast oleks hea alustada mõnede küsimuste esitamisega:

– Mida ta armastab või hobiks peab?
– Kas tal on vajadusi või mida ta hetkel soovib?
– Mis on tema lemmiktoidud, värvid, jäätised ja raamatud, muusika jne?

Neile ja veel paljude teiste küsimuste vastused võivad leida, mida kingitada inimesele, kellel on juba kõik olemas.

Järgmisena on oluline mõelda kaugemale. Kas pakuti midagi, mis võiks üllatada kingisaajat ja saada tõelisest väärtusest? Kas meil on võimalus valida eriline või unikaalne kingitus, mis on väljapaistev või eksklusiivne? Näiteks võib kingituse sisuks olla isiklik disaini toode, eriline kollektsioon või parfüüm.

Veel üks näpunäide on meeles pidada, et kingitust tuleks usaldusväärselt valida, et vältida “valeid kingitusi”. Kui kingituse valimine tundub keeruline, võib alati küsida kingisaajalt endalt nõu või välja uurida, mis oleks talle sobiv.

Millised on head kingiideed?

Peaaegu kõik kingitused peavad olema isiksusele sobivad ja praktilised, samas pidama silmas ka stiili, hobi, vajadusi ja meeli. Lisaks võivad need olla ka erinevad ja vastavuses eelarvega.

Näiteks võib kingitus olla rätikupadi või pidulik käterätik. Üks riietus, millel on tema hobid või sõnumid, võib olla ka ahvatlev. Saate seda kohandada ja kulutada oma aega selle dekoreerimiseks või lisage mõni pildiraam koos fotodega temast ja teistest, kes on tema südames armas.

Paljud inimesed naudivad ka kinda, jäätiste ja kingituste konteinerite komplektide komplekte ning see võib olla ka head kingiideed. Kui ta armastab palju erinevaid asju, võib proovida teda erinevate segu eest.

Kui kingisaaja on eriti kirglik sööja, võib kaaluda kursuste kinkimist. Kingituseks võib olla mitme kuu käik toidukursustel või mitme restorani lahke kasutamine. Need võivad olla ka asjatundlikud ja vastavad huvidele.

Kui vajate ideid inimestele, kellel pole vajadusi, soove ega konkreetseid huvialasid, võib sellise kategooria jaoks olla kasulik sadu kingitusi. Selles kategoorias olevate kingituste hulka kuuluvad sageli toidupoekupongid, kohvikukupongid, vabaajaveetmise komplektid ja arhetüüpilised kingituskorvid.

Kokkuvõtteks

Kingitusi valige alati, arvestades teie personaalsust ja kingisaaja hobisid. Kui tundub, et kingituse valimine on raske, võib alati omalt poolt valida erilise ja volatiilse kingi, mis on spontaanne ja põnev. Kuigi kingitusi antakse sageli materiaalsetel põhjustel, on kõige olulisem, et pöörame tähelepanu inimestele, kes neid kingitusi saavad. Nii hoolitseme kõige selle eest, kes meile kõige rohkem korda lähevad, ning tõestame, et kingitusi võib leida igal pool. Oluline on valida oma kingitused võimalikult isiklikuks või ainulaadseks ning seejärel teha kõik võimalik, et esineksid ise samasuguste unikaalsete kingituste saajate nimekirjas.
Kuidas Teie valite kingitusi inimestele, kes juba kõike omavad? Kirjutage meile oma kogemustest allpool toodud kommentaarides.