Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida aastapäevaks?

Mida kinkida aastapäevaks: praktilised ja mõtlikud kingituse ideed

Teie partneri aastapäev on tõeline verstapost suhetes ja see on suurepärane põhjus, et tähistada oma armastust ja mälestusi koos. Mida kinkida oma armsamale, et väljendada oma armastust ja tähistada seda erilist päeva? Siit leiad praktilised ja mõtlikud kingituse ideed oma armastatule.

Üllata teda reisiga

Reis on suurepärane võimalus värskendada oma suhet, näha uusi kohti ja veeta kvaliteetaega koos. Ehk sooviksite ette valmistada reisi oma armsamale? Võimalusi on mitmeid – olgu see siis nädalavahetus Lõuna-Eesti kaunis looduses või hoopis romantiline nädal Itaalia rannikul.

Isikupärane kaelakee

Üks mõtlik kingitus, mis kestab aastaid on isikupärane kaelakee. Olgu see siis klassikaline kullast kaelakee, või peen hõbetatud kaelakee, millele oled lasknud lisada tema nime või südamekestuse. See kindlasti toob talle palju rõõmu ning on tähendusrikas kingitus.

Käsitööõlu komplekt

Kui su kallim on õlle armastaja, miks mitte talle soetada käsitööõlu komplekt. See on hea moodus eristuda tavapärastest kingipakkujatest. Kui soovite, lisage komplekti ka isikupärastatud õlleklaasid, see muudab kingituse veelgi erilisemaks.

Kaelkirjakutse seiklus

Kui te mõlemad tahate natuke seiklust, siis kaelkirjakutse seiklus Safari ja loomaaedadele on suurepärane valik. Muuseumi külastuste ja aastapäeva õhtusöökidega võrreldes on see kingitus eriline ja kordumatu.

Kombineeritud õhtusöögi pakett

Eri tüüpi toiducatering on hea võimalus kombineerida teie kahe lemmikrestorani peakokkade parimat. Toidu kvaliteet ja maitse on tähtsad, kuid see ei pruugi olla tervisliku toitumise osas te nõus olla. Kombineeritud õhtusöök on võrreldamatult hea kingitus, mille annavad teie isikliku kokakunsti kursused ja teenuste müüjad.

Fotoalbum keskmisest suuremas mõõdus.

Fotoalbum on hea võimalus talletada häid mälestusi, mis võivad teie südamesse jääda. Fotoalbum suuremas formaadis on suurepärane kingitus ja hea võimalus teie armastatu jaoks unustamatuks aastapäevaks. Samuti on teil kaunis ja hästi kujundatud fotode album, et vaadata tagasi teie ühistele seiklustele ja mälestustele.

Loodame, et need 6 kingituse ideed annavad teile inspiratsiooni ja aitavad teil leida sobiva kingituse oma armsamale aastapäevaks. Meenutage, et südamest tulnud kingitused on alati kõige erilisemad. Üllatage oma kallimat mõne erakordse kingitusega aastapäeva puhul ja veetke kvaliteetaega koos ka pärast seda suurt päeva. Armastus on jõud, mis paneb maailma ringi käima ja oluline on tunda, et meie kingitus tuleb südamest.